CO ZA KLIMAT!

Polecam to miejsce z całego serca! Muzyka zawsze na najwyższym poziomie, dużo ludzi, super barmani... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
Aneta S
Super

Super klub z fajna muzyka, fajnym wystrojem i super barmanami. Jeden z lepszych klubów w Krakowie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
Klaudia S

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Polecam to miejsce z całego serca! Muzyka zawsze na najwyższym poziomie, dużo ludzi, super barmani i pyszne drinki!

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klub z fajna muzyka, fajnym wystrojem i super barmanami. Jeden z lepszych klubów w Krakowie, serdecznie polecam!

Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, dobra muzyka, pełny parkiet - doskonałe miejsce na spędzenie piątkowego wieczoru!

Dziękujemy, adzixyo
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dzięki Frantic Było KooT!!!
Na imprezę wyciągnęły nas baby ale ani trochę nie żałowaliśmy !!
Polecamy ✌✌✌

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Owsiak J
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Fantastyczny klub w samym centrum miasta, świetna atmosfera, dobre drinki i zawsze udana impreza!!!!

Dziękujemy, Karolina Z