Kraków

“Śniadanie”
Fitagain Coffee & Food — recenzja

Fitagain Coffee & Food
Nr 309 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kawa 4/5
Zimna jajecznica i kiełbaski 2/5

Dziękujemy, pdobosz

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, a porcje sporeMinusem jest obsługa, która raczej nie zwracała na nas uwagi, musieliśmy zawołać kelnerkę by przyjęła zamówienie po 20 minutach oczekiwania na Nią po zapewnieniu, że „już idzie”. Kolejne 20 minut oczekiwania na americano i kolejny czas, by w końcu otrzymać posiłek.

Dziękujemy, cthrz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W ładnym miejscu ładna kawiarnia która specjalizuje się w śniadaniach .Wybór duży od fitu do wypasów .Jakość tych śniadań rożna niestety .Lokal pełny gości widać turyści .Chciałem cappuccino dostałem kubek kawy z mlekiem spienionym .tak po amerykańsku dużo i średnio .Jesli używa się nazwy cappuccino to jest to pewien standart !Milo się tam siedzi mimo nieuprzejmej i gwiazdorskiej obsługi nieobytych panienek .Przeszkadzają mocno .Mimo fajnych smaków przyjemnych zapachów czegoś tam brakuje .

Dziękujemy, mirodelaluz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fitagaincafe, Kierownik ds. PR, Fitagain Coffee & FoodOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za poświęcony czas na dodanie opinii o naszej kawiarni. Żałujemy, że nie udało się zyskać najwyższej oceny. Dokładamy wszelkich starań, by nasz zespół prawidłowo obsługiwał Gości,tak by każdy wychodził z naszego lokalu z uśmiechem na twarzy. Postaramy się, by następnym razem wszystko było na najwyższym poziomie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Uważam, że 2 Panie obsługujące psują to miejsce. Zdziwiło mnie na stracie zachowanie obsługi. Weszłyśmy do środka w poszukiwaniu miejsca. Przy wejściu nie było informacji ze gości usadzają kelnerzy. Stojąc przy pustym wolnym stole, poinformowano nas żebyśmy wyszły i poczekamy na zewnątrz bo się PLĄCZEMY!! i pani nie może posprzątać. Po złożeniu zamówienia nikt nie przekazał ze czas realizacji zamówienia to godzina! Czekając jedzenie obserwowaliśmy co chwilę, jak kolejne osoby są wypraszane na ulicę. Nikt z obsługi wychodząc na zewnątrz nie zwraca uwagi na oczekujących gości. Pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą. Jedzenie było smaczne ale 2 Panie które pracowały w sobotę 17 sierpnia Ok 12.00 godziny powinny przejść gruntowne szkolenie z obsługi klienta.

Dziękujemy, justatum

Dziękujemy za Pani opinię - przykro nam, że nie została Pani prawidłowo obsłużona przez nasz zespół. Przeanalizujemy wszystkie uwagi i postaramy się poprawić jakość naszej obsługi. Na drobne usprawiedliwienie dodam tylko, że w ten weekend mieliśmy wyjątkowo duży ruch w lokalu i stąd niestety te wpadki. Wciąż szkolimy nasz zespół, by nie dochodziło do takich sytuacji i by każdy Gość zawsze był w pełni usatysfakcjonowany z wizyty w Fitagain Cofee & Food. Mamy nadzieję, że mimo wszystko jeszcze kiedyś nas Pani odwiedzi a wtedy już wszystko będzie super :)

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiepska obsługa - minimalne zainteresowanie gośćmi, dodatkowo głośne, niestosowne komentarze dotyczące innych klientów.
Kanapka, w której miało znajdować się mięso została zaserwowana bez.
Porcje ewidentnie za małe w stosunku do cen.

1  Dziękujemy, Matthias T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fitagaincafe, Kierownik ds. PR, Fitagain Coffee & FoodOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy za poświęcony czas na wystawienie opinii o Fitagain. Każda opinia naszych Gości jest dla nas bardzo ważna. Na pewno weźmiemy wszystkie Twoje uwagi do siebie i postaramy się o poprawę wskazanych kwestii.

Fitagain Coffee & Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Fitagain Coffee & Food? Podziel się wrażeniami!