Kraków
Masaż Pakiet «Romantyczna chwila»

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
Zofia_Dadok
Poznań, Polska
Zadowoleni klienci

Zrecenzowano: 28 lipca 2019
Excursion823817

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo dobrze wykonany masaż, bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście wyszedłem zrelaksowany, na pewno jeszcze wrócę do Państwa.

Dziękujemy, Zofia_Dadok
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: R8781ZT_, Владелец, Oasis Beauty & SPAOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinie. Bardzo się cieszymy że Pani pozostał zadowolony. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem korzystamy z usług Oasis za każdym razem gdy przylatujemy do Krakowa. Polecamy serdecznie masaż dla dwojga olejkami, a na koniec kawa na pobudzenie.
Obsługa bardzo dokładna i profesjonalna.

Dziękujemy, Excursion823817
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: R8781ZT_, Владелец, Oasis Beauty & SPAOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam zachwycona obsługą i podejściem do klienta. Miałam pedicure i manicure. Jestem bardzo zadowolona. Polecam !

Dziękujemy, nikolm280
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: R8781ZT_, Владелец, Oasis Beauty & SPAOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Zrecenzowano: 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale miejsce na zresetowanie się.
Przemiła obsługa, począwszy od pani w recepcji, przez masażystkę, do pani od zabiegów pielęgnacyjnych.
Ogromny plus za elastyczność oferty.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, М M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Наталья Х, Właściciel, Oasis Beauty & SPAOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Serdecznie dziękujemy, bardzo cieszymy się, że został Pan zadowolony

Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam na masażu i zabiegu kosmetycznym na twarz w tym salonie, bardzo mi się spodobało. Masażyści są profesjonalnie, kosmetolog bardzo miła dziewczyna i tez bardzo profesjonalna.
Polecam na 100%. Jak będę w Krakowie napewno się wrócę do salonu Oasis.
Dziękuję salonu Oasis za ten czas który tam odbyła)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Елизавета Х
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: R8781ZT_, Владелец, Oasis Beauty & SPAOdpowiedź udzielona 31 maja 2019

Serdecznie Pani dziękujemy, bardzo cieszymy się, że została Pani zadowolona