“super warunki”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Art & Garden Residence
Miejsce nr 19 wśród 262 hoteli w Krakowie
Zrecenzowano 22 lipca 2017

Hotel bardzo dobry,personel uprzejmy,pomocny,miły bez zarzutu.Bardzo czysto ,nie brak niczego,pokój przyjemny,łóżko wygodne.Piękny ogród gdzie można odpocząć,posilić się w otoczeniu ciszy i spokoju.Jesteśmy bardzo zadowolone dziękujemy :)

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 235beata
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArtGardenResidence, Kierownik recepcji, Art & Garden ResidenceOdpowiedź udzielona 28 lipca 2017

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa. Cieszymy się, że tworzona przez Nasz personel atmosfera oraz wystrój hotelu są doceniane przez Naszych gości. Zapraszamy Państwa ponownie! Będzie Nam bardzo miło Państwa gościć.

Łukasz Ptak

Zrecenzowano 12 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest przemiły. Obsługa pomocna. Śniadania wręcz wybitne.podobnoe jak dania w samej restauracji. Pokoje czyste- w standardzie jest codzienne sprzątanie plus gratisowe kosmetyki. Jedyne minusy - choć dla mnie nie miały aż takiego znaczenia - to niewielki parking oraz brak wyciszenia pokoi.

Data pobytu: grudniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Olga K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArtGardenResidence, Kierownik, Art & Garden ResidenceOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2017

Droga/Drogi ICoJaNaTo,

Bardzo serdecznie dziękujemy za pozostawioną opinię. Jest nam niezmiernie miło, że nasze codzienne starania są dostrzegane przez naszych Gości.
Liczymy, że czas spędzony w Art & Garden Residence należał do przyjemnych i będziemy mieli jeszcze przyjemność Państwa gościć.

Z poważaniem
Justyna Duraj

Zrecenzowano 20 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel świetnie zaprojektowany, wygodne pokoje i spora łazienka. Darmowe napoje codziennie uzupełniane w tym zaopatrzenie w herbaty itp. Personel przemiły i niezwykle pomocny. Restauracja genialna, zasługuje na 5 gwiazdek. Potrawy oryginalne, wyjątkowe i zaskakujące kompozycje smakowe. Fantastyczna kuchnia, a do tego uroczy ogródek. Na pewno wrócimy z wielką przyjemnością

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maria W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArtGardenResidence, Kierownik recepcji, Art & Garden ResidenceOdpowiedź udzielona 21 kwietnia 2017

Szanowna Pani Mario,

Bardzo dziękujemy za dokonanie oceny naszego hotelu. Bardzo nam miło, że grono naszych zadowolonych Gości poszerzyło się o Pani osobę. Cieszymy się, że Pani pobyt w naszym hotelu należał do udanych. Mamy nadzieję, że podczas kolejnej wizyty w Krakowie również wybierze Pani nasz hotel.

Magdalena Suchecka

Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko jak na zdjęciach. Nic nie oszukane ani przekolorowane. Przemiła obsługa uśmiechnięta i pomocna. Pokoje czysciutkie i schludnie urządzone.
Nie ma się do czego przyczepić. Polecam każdemu kto ceni sobie wysoką jakość za rozsądne pieniądze.

Data pobytu: styczniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, marketing593
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArtGardenResidence, Kierownik recepcji, Art & Garden ResidenceOdpowiedź udzielona 25 lutego 2017

Szanowny Panie/Pani,

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Niezmiernie nam miło, że czas spędzony w naszym hotelu należał do udanych. Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt w Art & Garden Residence.

Magdalena Suchecka

Zrecenzowano 19 lutego 2017

Fantastyczne miejsce z fantastyczną obsługą. Hotel kameralny, cichy, w spacerowej odległości od Starego Rynku. Pokój niewielki ale ze wszystkim co potrzebne. Nawet jest czajnik i możliwość zrobienia herbaty czy kawy. Łazienka wygodna i przestronna. Dodatkowym atutem pokoju - dla nas - był balkon, na który można wyjść i zapalić. To urocze, że w tym hotelu dostrzega się tych, którzy lubią swój nałóg. Z każdym rokiem doceniamy to coraz bardziej. Wystrój hotelu niebywały - elegancja połączona z nowoczesnością z zachowaniem zabytkowego charakteru. Jedzenie - orgazm smaków! Szef kuchni kocha to co robi. Mieliśmy przyjemność zresztą porozmawiać z Nim na tematy kulinarne. Niesamowite połączenia smaków. A śniadania? Obżarstwo. Dodatkowo mają tam pyszne espresso - a jesteśmy wybredni w tym względzie. Cała obsługa złożona z młodych ludzi zasługuje na najwyższe oceny. Mili, sympatyczni, pomocni, towarzyscy acz dyskretni. Wszyscy z poczuciem humoru i otwarci. Jesteśmy pod wrażeniem. Parking na miejscu. Wybieramy się tam ponownie jak się już ociepli. Posiedzimy wieczorem w uroczym ogrodzie. A do tego hotel przyjazny zwierzętom, więc tym razem pojedziemy z naszymi psami. W sumie jesteśmy zauroczeni miejscem, atmosferą, komfortem i ludźmi. Cudownie :)

• Data pobytu: lutym 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, jacek425
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArtGardenResidence, Kierownik recepcji, Art & Garden ResidenceOdpowiedź udzielona 20 lutego 2017

Szanowny Panie Jacku,

Serdecznie dziękujemy za tak wiele ciepłych słów. Niezmiernie nam miło, że jest Pan zadowolony z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pańskie wymagania. Serdecznie zapraszamy na ponowny pobyt.

Magdalena suchecka

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Stare Miasto
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 6 z 262 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 007
Stare Miasto
Stradonia Serviced Apartments
Stradonia Serviced Apartments
Nr 2 z 262 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 408
Kazimierz
Hotel Columbus
Hotel Columbus
Nr 13 z 262 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 331
Liv'Inn Aparthotel
Nr 12 z 262 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 491
Hotel Polski Pod Bialym Orłem
Nr 20 z 262 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 653
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 262 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 935
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Art & Garden Residence? Podziel się wrażeniami!

Art & Garden Residence — dodatkowe informacje

Adres: ul. Krowoderska 71, Kraków 31-158, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Apartamenty Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 19 wśród 262 hoteli w Krakowie
Zakres cen: 243 zł–432 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Art & Garden Residence 3.5*
Liczba pokoi: 30
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Nowoczesny i stylowy hotel Art & Garden Residence znajduje się w centrum Krakowa, 10 min spacerem od pięknego Rynku Głównego i Starego Miasta. Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych, klimatyzowanych i designersko urządzonych pokojach. Niebanalny wystrój wnętrz energetyzująca paleta barw, jakość wykonania, to wszystko w doskonałej lokalizacji. Idealnym miejscem do odpoczynku jest ogród. Niezależnie od celu podróży można tam odpocząć i skosztować wyśmienitej kuchni w naszej restauracji serwującej dania kuchni polskiej. Codziennie rano podawane są pyszne śniadania w formie bufetu. Dzięki sali konferencyjnej hotel Art & Garden Residence to również doskonałe miejsce do organizowania konferencji w Krakowie. Przyjemny personel w recepcji jest dostępny przez całą dobę. Komfort, styl, nowoczesność i energia to wszystko w rozsądnych cenach oraz idealnej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Art & Garden Residence. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?