Interaktywne Muzeum Flipperów

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
Robcio_70
Złotów, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wazne czy ktos lubi czy nie flippery to warto tam wpaść. Duża ilość sprzętu. Bardzo stare sztuki. Nieograniczona możliwość grania.
Polecam

Dziękujemy, jace2018
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Nigdy nie spodziewałem się że po 30 latach będę mógł pograć na kultowych flipperach lat mojej młodości! Szczerze polecam wszystkim miłośnikom gier tym starszym jak i młodszym bo i nastolatków tam nie brakuje. Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że nie ma tam ograniczeń czasowych. Po prostu: wchodzisz, kupujesz bilet i grasz do bólu- albo do 22.00 kiedy to lokal jest zamykany

Dziękujemy, Robcio_70
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilkadziesiąt fliperów do ogrania z różnych lat. Dodatkowo tradycyjne automaty do gier. Miła obsługa. Jest piwo. Jeśli nie wiecie gdzie się wybrać to polecam to miejsce. Jedyny minus to trochę za ciepło w pomieszczeniach ze względu na brak klimatyzacji.

Dziękujemy, loozb
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Dla fanów flipperów to obowiązkowe miejsce a i kilka automatów arcade się znajdzie :)
Zarezerwujcie sobie kilka godzin !

Dziękujemy, haynor
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ah co za miejsce. Z muzeum mało ma wspólnego bo na wszystkich eksponatach można grać do woli. Byliśmy 3 godziny które minęły nie wiem kiedy i gdyby nie to że czas nas naglił zostalibyśmy jeszcze dłużej. Moim chłopakom (7 i 11 lat) bardzo sie podobało ale polecam przede wszystkim rocznikom 1970-1980

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kasia-sroczka