“Bardzo dobry”

Krowarzywa Vegan Burger
Nr 85 wśród 1 596 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miła odmiana. Zasmakują nawet fanom mięsnych burgerów, do których ja się zaliczam. Bardzo smacznie i zdrowo.

2  Dziękujemy, Inka1980
Napisz recenzję
Krowarzywa Vegan Burger — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jak to Krowarzywa. Dużo, świeżo i smacznie. Zdecydowanie jedna z najlepszych wegańskich jadłodajni "na szybko" w Krakowie

2  Dziękujemy, Pan R
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Pyszne, bardzo soczyste i sycące burgery (mój ulubieniec to cieciorex), świeże składniki, świetne sosy, a do tego bardzo przystępne ceny. Polecam!

2  Dziękujemy, karolinaglogowska
Zrecenzowano 18 lipca 2017

Ogólnie oceniam Krowarzywę na 4+
Klasyczne burgery są super a jeżeli chodzi o burgery miesiąca to nie trafiłam jeszcze na smacznego. Bułka i dodatki są super ale jeżeli chodzi o "kotlety" w burgerach miesiąca to zazwyczaj są gumowate. Dlatego ostatnio biorę tylko te, ze stałego menu.

Dziękujemy, Barbara S
Zrecenzowano 17 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jadam w Krowarzywa w Krakowie od marca 2016. Burgery bardzo dobre, obsługa miła, ale to, że do dzisiaj nie ma tam klimatyzacji to jakaś kpina. W środku, grzejące lokal piece, na zewnątrz w lato mamy 30 stopni. Właściciele powinni od otwarcia mieć tam klimatyzację.

Dziękujemy, Tomasz D

Krowarzywa Vegan Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krowarzywa Vegan Burger? Podziel się wrażeniami!