“Bardzo pozytywne odczucia”
Sweet Life Concept — recenzja

Sweet Life Concept
Nr 48 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opis: Jesteśmy prawdziwą amerykańską cukiernią i kawiarnią. Oferujemy pyszności zarówno na słono, jak i na słodko, a także całą gamę produktów bezglutenowych. Mamy coś dla fanów samych słodkości, miłośników zdrowego żywienia, a także wegan. Podajemy doskonałą kawę, przygotowywaną na 7 różnych sposobów przez naszych profesjonalnych baristów. Naszych produktów możecie spróbować w kawiarni przy ulicy Warszawskiej 7, lub biorąc je ze sobą na wynos :)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu pierwszy raz z koleżanką ale na pewno wrócę aby spróbować czegoś jeszcze :) poziom ostrości był dla mnie troszkę za duży ale koreańskie smaki to dla mnie nowość i mimo dużej ostrości było to bardzo pozytywne doświadczenie. A soju winogronowe mnie totalnie oczarowało!

Dziękujemy, koadra

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jeszcze rok temu można było tu dostać wielką miskę z ryżem i pysznym warzywami/kiszonkami etc. Obecnie tego już nie ma. Są za to bardzo przeciętne dania, średnia obsługa (pomylone zamówienia), wyższe ceny, gorszy wystrój. Na całe szczęście niedaleko jest inna bardzo dobra knajpka koreańska (Oriental Spoon, polecam). Szkoda.

Dziękujemy, Natalia N
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie różne, dwa dania na trzy były okej, ale to jedno było bez smaku. Jednak ocena nie jest taka niska przez to jedno danie. Obsługa jest fatalna. Zaczęło się miło, bo kelnerka była skora do pomocy. Jednak po pierwsze: przystawkę dostaliśmy z daniami głównymi, na jakiekolwiek jedzenie czekaliśmy 20 minut. Kolejne 15 minut czekaliśmy na danie dla drugiej osoby, żebyśmy mogli zjeść równocześnie (co jest chyba normalne). Przystawka zjedzona po obiedzie na koniec siedzieliśmy przy pustych, brudnych talerzach kolejne 20 minut. Mimo że siedzieliśmy blisko baru, nikt nie zainteresował się naszym stołem i ani nie zabrał naczyń, ani nie zapytał o rachunek.
Wielkie rozczarowanie miejscem. Wiele poleceń słyszeliśmy przed przyjściem tutaj, jednak my na pewno NIE polecamy Sweet Life.

Dziękujemy, everyonesbusy
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Jeszcze kilka miesięcy temu, bodajże w marcu, miałam okazję zjeść tam bardzo dobry bibimbap. Odwiedziłam to miejsce po raz drugi w lipcu i od razu zauważyłam sporo zmian wystroju, rodzaju obsługi (wcześniej samoobsługa przy barze, teraz zamówienia przy stoliku) i menu. Stone bowl wyglądał obiecująco, jadałam bardzo dobre w innych knajpach, ale to co mi podano niestety bardzo zawiodło moje oczekiwania. Ryż wysuszony,brak sosu, bardzo znikoma ilość kimchi, jajko na pol-twardo zamiast płynącego żółtka, tofu bez smaku ( i zupełnie niepotrzebna panierka!), dodatki bardzo przypadkowe i również bezsmakowe. Solidna porcja kimchi I ostry sos miałyby szansę uratować to danie, ale podane w takiej formie nie wierzę żeby mogło komukolwiek naprawdę smakować. Zwłaszcza w tej cenie spodziewałabym się bardziej dopracowanego dania.
Liczę na to, że w przyszłości to się zmieni (i że do menu powrócą ciasta, zwłaszcza sernik z matchą który pamiętam że był obłędny ^^).

Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Byłam w tej restauracji już parę razy, za każdym razem wychodziłam przejedzona i szczęśliwa. Zamawiam właściwie w ciemno i jeszcze nie byłam rozczarowana. Obsługa też jest super - zawsze uśmiechnięci wytłumaczą i doradzą a do tego są baaaardzo cierpliwi. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Cesarzowamakaronu

Sweet Life Concept — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sweet Life Concept? Podziel się wrażeniami!