“Kebab - tylko tu.”
Kebab Pod 13 — recenzja

Kebab Pod 13
Nr 410 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 9 września 2019

Punkt obowiązkowy na mapie Krakowa. Bywa, że jest kolejka - ale warto poczekać; bo wszystko, co proponują jest smaczne, świeże, soczyste. To chyba jedyny fast food, po którym nie masz wyrzutów sumienia, że jadłeś fast food :-)

Dziękujemy, lennyx2017

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zdecydowanie przebija wszystkie inne kebaby w mieście,w cieście arabskim jagnięcy palce lizać,po prostu niebo w gębie

Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Mega porcje, mega pyszne, jak ktoś lubi to może być mega ostre tak ostre, że piecze dwa razy :) Zawsze uśmiechnięta i szybka załoga. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, frania2710
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dwa razy za pierwszym razem wzięłam jagnięcinę w bułce za drugim wołowinę w placku jedno i drugi puchota, mi bardziej smakowała wołowina, szkoda że nie mieszają rodzajów mięs. Porcje są ogromne, a sosy zabójcze radzę uważać z wyborem. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Agnieszka A
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Po tego kebaba wybieraliśmy się dwa dni. Niestety w poniedziałek było zamknięte, wróciliśmy więc we wtorek. Był to wyjazd turystyczny, słyszeliśmy, że ten kebab jest wyjątkowo smaczny i że do wyboru jest nieznany nam wcześniej lawasz. Nie jestem fanką kebabów, ale ten był naprawdę smaczny i zdecydowanie można się najeść. Mój towarzysz jadł już w życiu wieele kebabów, również mu smakowało. Do wyboru są sosy według stopnia ostrości 1-7, już poziom piąty jest dla niektórych ledwo do zniesienia ;)

Dziękujemy, Agata K

Kebab Pod 13 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kebab Pod 13? Podziel się wrażeniami!