“Kolacja ”

Zayka autentyczne indyjska restauracja
Zamów online
Nr 136 wśród 2 001 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie znam wszystkich restauracji z kuchnią indyjską w Krakowie, ale byłem w wielu na świecie i właśnie Zayka należy do tych, do których będę wracał kiedy tylko będę miał okazje.
Smaczne i różnorodne potrawy i nie tylko
Miła i uśmiechnięta obsługa (salamat )
Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą posmakować Indii w Krakowie
Co do lokalizacji i samego lokalu - to uważam, że jest miło i klimatycznie, zresztą dobra kuchnia i tak obroni się wszędzie

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, markaron

Zrecenzowano 30 grudnia 2018

Do Zayka trafiłem zupełnym przypadkiem. Ulica Limanowskiego w tym rejonie nie zachęca do spacerów, szaro, buro, brzydko. Zdziwiłem się że ktoś otworzył tutaj restaurację. Wystrój lokalu mnie nie przekonuje. Menu spore, ceny raczej też. Niektóre wegetariańskie dania znacznie droższe niż w znanej z dobrej jakości konkurencji. Potrawy mięsne w porównywalnych cenach. Na koniec moje zaskoczenie. Smak podanych potraw rewelacyjny. To jedna z najlepszych w Krakowie restauracji serwujących kuchnię pochodzącą z Indii.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, SKrakowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zayka1140, Owner, Zayka autentyczne indyjska restauracjaOdpowiedź udzielona 27 lutego 2019

Dear Customer,
Thank you very much for your feedback. It means a lot to us.
Hope to see you again.

Best Regards,

Zrecenzowano 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Świetnie jedzenie i cudna obsługa. Wszystko podawane bardzo szybciutko. Ogólnie bardzo fajna resteuracja napewno tu wrócę

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Lena M

Dear Customer,
Thank you very much for your feedback. It means a lot to us.
Hope to see you again.

Best Regards,

Zrecenzowano 28 października 2018

Wszystko ok. Odnosze wrazenie resutaracja sie podciagnela, chyba odrobine podniesli ceny - ale poszla za tym jakość. Można pczuć się jak w Indiach w centrum Krakowa.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, GregPL1985
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zayka1140, Owner, Zayka autentyczne indyjska restauracjaOdpowiedź udzielona 21 listopada 2018

Dear Customer,

Thank you very much for your valuable feedback. It means a lot to us. Hope to get a chance to serve you again.

Thanks and Regards,

Zrecenzowano 14 października 2018

Smaczne i wyjątkowe potrawy .Miła i profesjonalna obsługa. Ciekawy wystój miła atmosfera .Dania elegancko podane i doskonale doprawione
Polecam

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Road514805

Thanks and Regards,
Zayka

Zayka autentyczne indyjska restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zayka autentyczne indyjska restauracja? Podziel się wrażeniami!