“Smaczne i wyjątkowe potrawy .Miła i profesjonalna obsługa. Polecam”

Zayka autentyczne indyjska restauracja
Nr 151 wśród 1 944 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 14 października 2018

Smaczne i wyjątkowe potrawy .Miła i profesjonalna obsługa. Ciekawy wystój miła atmosfera .Dania elegancko podane i doskonale doprawione
Polecam

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Road514805
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zayka1140, Owner, Zayka autentyczne indyjska restauracjaOdpowiedź udzielona 21 listopada 2018

Dear Customer,

Thank you very much for your valuable feedback. It means a lot to us. Hope to get a chance to serve you again.

Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie do końca jestesmy zadowoleni z pobytu w tej restauracji. Po pierwsze obsluga nie mowi po polsku. Angielski nie jest przeszkodą ale mamroczaca cos pod nosem kelnerka owszem. Ciezko ją zrozumiwc. Wystrój restauracji rowniez noe zachęca ciemno buro i ponuro. Dajemy 4 gwiazdki za jedzenie, ktore moze byc. Jadalismy smaczniejsze.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, ingusia102

Zrecenzowano 26 września 2018

Kuchnia indyjska jest cudowna, pyszna, aromatyczna. Dodatkowo dzięki tripadvisor i opinią znajomych odrazu trafiliśmy do Zayki, chcąc spróbować kuchni indyjskie. Nie zawiedliśmy się ponieważ zamawiając jedzienie do domu czy to w restauracji zawsze dostaje się kawałek Indii na talerzu. Zdarzyło się kilka razy iż byliśmy zmuszeni zamówić w innej restauracji indyjskiej (ponieważ Zayka była zamknięta ) i nie byliśmy tak zadowoleni z jedzenia. W Zayce jest zawsze torchę bardziej aromatycznie, troche wiecej serca w daniu dostajmy. Dania zawsze smakują tak samo dobrze a obsługa jest bardzo miła i uczynna. Nie spotkaliśmy się z tak miłą obsługą nawet w bardzo drogich restauracjach. Polecamy, wierni klienci :)

Dziękujemy, Ania L

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy rodzinnie w niedzielne późne popołudnie, więc było raczej pustawo. Wystrój niezbyt zachęcający, ale hinduska obsługa oraz hinduscy goście dawali nadzieję na autentyczne hinduskie jedzenie. I rzeczywiście, wszystkie zamówione przez nas potrawy były smaczne, aromatyczne i sycące, odpowiednio pikantne dobrze rozgrzewały w zimne deszczowe popołudnie. Szybka i miła obsługa. Trochę na uboczu, ale warto zajrzeć.

Dziękujemy, R3401LDannaa

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na mojej liście restauracji oferujących kuchnię indyjską w Krakowie - na podium. Doskonale dania, obfite porcje. Bardzo mili kelnerzy. Jeśli jest wielu gości, to czas oczekiwania jest dość długi, ale warto! Nie jest to zbyt reprezentacyjne miejsce, stąd nie polecam na spotkania biznesowe czy romantyczne wieczory.

Dziękujemy, jolantab690

Zayka

Zayka autentyczne indyjska restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zayka autentyczne indyjska restauracja? Podziel się wrażeniami!