“Wypad do świata magii”
Dziórawy Kocioł — recenzja

Dziórawy Kocioł
Nr 29 wśród 91 Desery (Kraków)
Opis: Wciąż czekasz na swój list z Hogwartu? Dziórawy Kocioł to miejsce dla wszystkich, którzy marzą o zdobyciu Pucharu Quidditcha, zobaczeniu na własne oczy centaura lub odwiedzinach na ulicy Pokątnej. Gościmy czarodziejów, aurorów, jasnowidzów i delegacje z Ministerstwa Magii. Wpadnij na kremowe piwo i przenieś się myślami do czarodziejskiej rzeczywistości Krakowa przy Grodzkiej 50/1.

Bardzo fajne miejsce, w którym można odczuć klimat świata czarodziejów. Magiczny wystrój, sympatyczna obsługa, a kremowe piwo nie z tej ziemi.

Dziękujemy, D5088CFnatalias

Bardzo ciekawe tematyczne miejsce z naprawdę dobrą kartą. Przemiła obsługa i pyszne drinki bezalkoholowe. Odrobinę problematyczne dla osób niepełnosprawnych: dosyć strome schody i ciemne wnętrza mogą nie być zbyt przyjazne. Jak dla nas jednak zdecydowanie na plus!

Dziękujemy, liryczna

Od lat jestem fanem Harrego Pottera, dlatego ta kawiarnia to była dla mnie pozycja obowiązkowa. W środku czuć klimat, chociaż ma się wrażenie, że można było coś zrobić lepiej. Na ogromny plus muszę ocenić kremowe piwo. Koniec psot

Dziękujemy, L4510PDmateuszg
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

NIE JESTEM FANEM UNIWERSUM POTTERA!
Ale jakieś tam podstawy znam więc z chęcią chciałem zobaczyć takie miejsce. I szok! Jest tam super! Klimatycznie i magicznie... napoje super!, obsługa miła i uśmiechnięta. Fajny sklepik z gadżetami. Polecam każdemu! Nawet takiemu Mugolowi jak ja.

1  Dziękujemy, Wyimamylogin77
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z pomysłem. Panie z obsługi bardzo uprzejme. Napoje i desery jak dla mnie trochę za słodkie (kwestia gustu).

Dziękujemy, hyziowa

Dziórawy Kocioł — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dziórawy Kocioł? Podziel się wrażeniami!