Tripadvisor
Kraków
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Bardzo miła obsługa. Pokoje urządzone że smakiem.
Całe miejsce ma niesamowity klimat starej kamienicy.
Jedynie do czego można się przyczepić to miejsce do parkowania-jak to na Kazimierzu nie było łatwo je znaleźć

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Marta Ż
Zrecenzowano: 18 października 2018

To była nasza 3 wizyta w Aparthotelu. Jeżeli chodzi o pokoje to nigdy nie było i nie ma się do czego przyczepić. Przestronny pokój z wygodnym łóżkiem, czysty, tematycznie urządzony. Hotel bardzo dobrze położony - w centrum Kazimierza, a jednocześnie odgłosy z zewnątrz nie zakłócają spokoju. Dwa minusy. Primo - nie rozumiem jak w sobotę w październiku może zabraknąć piwa na dole w barze/restauracji - było tylko smakowe itp., ale ani lanego, ani butelkowego lagera nie było, cóż manager chyba śpi... Ale to i tak nic w porównaniu z zachowaniem bezczelnej pani z recepcji, która w dniu wyjazdu kazała nam zapłacić za pokój....który już był dawno opłacony i jeszcze przez 5 minut twierdziła, że zapłaty nie ma w systemie, kazała nam szukać potwierdzenia zapłaty, po czym w końcu sama znalazła, że pokój już został jednak opłacony. Pani miała minę jakbyśmy byli złodziejami, a za swoją pomyłkę nawet nie przeprosiła. Szkoda, bo takie zachowanie wpływa negatywnie na opinię o obiekcie (wcześniej każdemu bym poleciła, po tym incydencie-nie). I zadam tutaj pytanie: czy ta pani z recepcji chciałaby zostać potraktowana w ten sposób przez inną recepcjonistkę, gdyby sama wynajmowała pokój? Zostawiam pod rozwagę!

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Alicja M
Zrecenzowano: 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

To moja druga wizyta w hotelu - równie udany pobyt. Pokój nieduży, ale bardzo ciekawie urządzony (każdy pokój urządzony jest w innym stylu), przytulny, bardzo czysty, ultra czysta łazienka.
Wspaniała obsługa. Lokalizacja w samym sercu Kazimierza. Polecam pokoje od strony patio, ponieważ jest trochę ciszej.
Dobra hotelowa restauracja - mój hit to rosół z perliczki i pierogi z mięsem.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Explore581231
Zrecenzowano: 3 lutego 2018

Swietny hotel, mila atmosfera, czysto, ladnie, estetycznie. Krakowska kultura w nallepszym wydaniu. Dobre ceny. Bardzo przyjemny personal stwarza rodzinna atmosfere. Wygodna bliskosc do atrakcyjnosci w Kazimierzu i kulturalnego centrum Krakowa.

Termin pobytu: styczeń 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, finafisken56
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oberza1, Guest Relations Manager, Aparthotel OberżaOdpowiedź udzielona 22 lutego 2018

Szanowny Finafisken56,

Dziękujemy za tak miłe słowa o naszym hotelu oraz zespole.
Mamy nadzieję, że następnym razem będziecie Państwo o nas pamiętać podczas wizyty w Krakowie. :)

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Oberży

Zrecenzowano: 2 września 2017

Lokalizacja b. dobra, pokój czysty, łazienka, mydło/szampon, ręczniki, nawet jednorazowe kapcie, TV, Wifi, obsługa miła, w kamienicy, gdzie są apartamenty restauracja, z pięknym patio, 200 metrów do rynku na Kazimierz, 10 minut na Wawel, liczne tramwaje, którymi możne dojechać we wszelkie kierunki.

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, rafalw330
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oberza1, Front Office Manager, Aparthotel OberżaOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Dziękujemy za tak rzetelną, bogatą w szczegóły recenzje pobytu w Oberży Sąsiadów.
Mam nadzieję, iż te informacje będą przydatne dla osób które poszukują w Krakowie noclegu. Liczę również, że sam pobyt był wart wspomnienia go w przyszłości i ponownego odwiedzenia nas.

Dziękuję jeszcze raz i zapraszam ponownie do Oberży Sąsiadów.
Marek