Tripadvisor
Zrecenzowano: 3 lutego 2018

Swietny hotel, mila atmosfera, czysto, ladnie, estetycznie. Krakowska kultura w nallepszym wydaniu. Dobre ceny. Bardzo przyjemny personal stwarza rodzinna atmosfere. Wygodna bliskosc do atrakcyjnosci w Kazimierzu i kulturalnego centrum Krakowa.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, finafisken56
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oberza1, Guest Relations Manager, Aparthotel OberżaOdpowiedź udzielona 22 lutego 2018

Szanowny Finafisken56,

Dziękujemy za tak miłe słowa o naszym hotelu oraz zespole.
Mamy nadzieję, że następnym razem będziecie Państwo o nas pamiętać podczas wizyty w Krakowie. :)

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Oberży

Zrecenzowano: 2 września 2017

Lokalizacja b. dobra, pokój czysty, łazienka, mydło/szampon, ręczniki, nawet jednorazowe kapcie, TV, Wifi, obsługa miła, w kamienicy, gdzie są apartamenty restauracja, z pięknym patio, 200 metrów do rynku na Kazimierz, 10 minut na Wawel, liczne tramwaje, którymi możne dojechać we wszelkie kierunki.

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rafalw330
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oberza1, Front Office Manager, Aparthotel OberżaOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Dziękujemy za tak rzetelną, bogatą w szczegóły recenzje pobytu w Oberży Sąsiadów.
Mam nadzieję, iż te informacje będą przydatne dla osób które poszukują w Krakowie noclegu. Liczę również, że sam pobyt był wart wspomnienia go w przyszłości i ponownego odwiedzenia nas.

Dziękuję jeszcze raz i zapraszam ponownie do Oberży Sąsiadów.
Marek

Zrecenzowano: 19 lipca 2017

Bardzo dobra lokalizacja. Restauracja pyszna a obsługa przemiła. Zadbane miejsce szczegolnie tarasy. Piękne rośliny. Czuć klimat Krakowa. Recepcja zawsze pomocna. Pokoje codziennie sprzątanie. Codziennie wymiana ręczników.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, monikaSzcz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oberza1, Dyrektor generalny, Aparthotel OberżaOdpowiedź udzielona 20 lipca 2017

Dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pobytu u nas. Mamy nadzieję gościć Panią ponownie.

Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Bardzo dobra lokalizacja na krakowskim Kazimierzu, pyszne i świeże śniadania, wygodne łóżka i czyste pokoje. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, co wcale nie jest takie oczywiste w Krakowie. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje na 2 piętrze, nie od ulicy.
Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, leyla13243546
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oberza1, Kierownik recepcji, Aparthotel OberżaOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2017

Cześć Leyla13243546 :)
dziękujemy za tak pozytywną opinię! Jest nam niezwykle miło, że to właśnie nasza ekipa wywarła na Tobie tak dobre wrażenie. Z przyjemnością będziemy gościć Cię u nas ponownie :) Gdybyś szukała pokoju w Krakowie, to wiesz co robić: zadzwońże na recepcję xD
Pozdrawiamy,
Agata i Karolina,
front desk

Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Bardzo dobra lokalizacja, pyszne, świeże śniadania, wygodne łóżka i obsługa klienta na najwyższym poziomie, co nie jest wcale takie oczywiste w Krakowie.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, beataj192

Cześć Beataj192
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :) jest nam wyjątkowo miło, że to właśnie poziom obsługi utkwił Ci w pamięci jako coś, co należy wyróżnić! Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy Cię u nas w Oberży ponownie :)
Pozdrawiamy z Krakowa,
Agata i Karolina