Zrecenzowano: 9 września 2019

Kameralny, spokojny obiekt. Wygodny nocleg, pokój cichy. Do tego smaczne śniadanie. A wszystko zlokalizowane kilka minut spacerem od Business Park Opolska, co było dla mnie dodatkowym atutem. Blisko do przystanku autobusowego, z którego można dojechać bezpośrednio na dworzec autobusowy i kolejowy (3 przystanki).

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz H
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel Apis jest bardzo milym miejscem do spedzenia kilku dni w Krakowie. Obsluga bardzo uprzejma i sympatyczna.Sniadania bardzo smaczne i syte.Pokoje czysciutkie.Lokalizacja hotelu jest super.W obrebie hotelu znajduja sie sklepy ,stacja paliw oraz przystanek autobusowy. W 12 minut dojedziemy do centrum.Polecam hotel Apis!Ta droga chcialabym bardzo serdeczne pozdrowic pania Magdalene(Rezeption).Dziekujemy za znalezienie pokoju przy przedluzeniu pobytu(pokoj 401 nastepnie 305).

Dziękujemy, Urlopi
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel apis w Krakowie to wspaniały 4-gwiazdkowy obiekt położony w bardzo obiecującej lokalizacji, wszystko czego nam trzeba znajdziemy pod zasięgiem ręki, sklepy, restauracje, komunikację miejską, którą w 5 minut dojedziemy do samego serca Krakowa. Pokoje zachwycają swym wyglądem, wygodą i porządkiem, który codziennie jest utrzymywany przez Panie z housekeepingu. Śniadania bardzo starannie przygotowane, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Można się najeść do syta, a pod koniec skosztować przepysznych ciast i owoców. Wygląd hotelu od wewnątrz zachwyca swoją nowoczesnością i odpowiednim dobraniem kolorów, ogródek na zewnątrz znakomity do odpoczynku i relaksu. Obsługa miła i profesjonalna, stara się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Z czystym sumieniem polecam hotel Apis każdemu kto pragnie odwiedzić Kraków. :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych piętrach mniej hałasu
Dziękujemy, Nikola-2000
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel. Mega miła atmosfera. Warunki na najwyższym poziomie ze super śniadaniem :) na obiad i kolacje w hotelowej restauracji - "Mozaice" też każdy coś dla siebie znajdzie ! :)

Polecam !!! :)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MarcinMedr-1987
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel został mi polecony przez znajomego - warto było.
Bardzo fajne miejsce. Obsługa profesjonalna i bardzo uprzejma.
Śniadania urozmaicone, jedzenie w restauracji bardzo dobre - wrażenie robi mozaika w restauracji, która tworzy niesamowity klimat tego miejsca.
Łatwy i szybki dojazd do centrum komunikacją miejską.
Wrócę na pewno :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są przytulne a jednocześnie przestronne. W nocy w ogóle nie słychać hałasu dobiegającego z ulicy.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bellaissa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ApisHotel_GM, Manager, Hotel ApisOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za tak pozytywny odbiór naszego hotelu. Takie opinie motywują nas do dalszego działania!
Niebawem otworzymy nową powierzchnię biznesową w zabytkowym budynku połączonym z hotelem, zapraszamy do pozostania w kontakcie.