“dla wielbicieli podrobów”

Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych"
Nr 390 wśród 1 859 Restauracje (Kraków)
Opis: "Restauracja na kółkach" zaprasza na grillowane kiełbasy z kozy sarny, barana, konia,świni (tradycyjne, białe bawarskie, węgierskie - paprykowe). UWAGA - 100% mięsa! W menu również znajduje się danie dnia zrobione na podrobach. Walenty Kania - kucharz, podróżnik i miłośnik wszelakich dziwactw kulinarnych. Autor dwóch książek kucharskich „Kuchnia dla odważnych. Podroby” oraz „Kuchnia dla odważnych. Raki”.
Zrecenzowano 19 października 2016

Polecam, dla mnie najlepsza bułka z białą kiełbasa. A jeśli spotkacie Walentego uczta także dla duszy

Dziękujemy, Izkada

Zrecenzowano 2 października 2016

Foodtrack z fajną obsługą i ciekawym jedzeniem. Wprawdzie nie jestem znawcą kiełbasy, dlatego nie wyczuwam wyraźnych różnic między kiełbasą z dzika i wieprza, ale zawsze warto spróbować! Tylko czekać, aż powstanie sieć - stał się potwornie popularny. Minus za ceny - dwucyfrowe

Dziękujemy, Valentino B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2016

Jak ktoś nie jadł kiełbasy Walentego to niech spróbuje to zakocha się od pierwszego ukąszenia. Na milion procent polecam kiełbaski i dania jednogarnkowe przyrządzone przez autora tych smakołyków.

Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 30 lipca 2016

Jedno z unikalnych miejsc na kulinarnej mapie Krakowa, a pewnie i znacznie szerzej. Uczęszczam i smakuje. Miejsce dla ludzi, którzy szukają czegoś wyjątkowego, ale jednocześnie znakomita placówka dla zwyczajnie głodnych i lubiących żarcie na poziomie za rozsądną cenę. Świeże, dobre i POLSKIE! Jesteś w Krakowie, musisz zajść na kiełbasę, a jak trafisz na podroby - nie myśl, tylko próbuj. POLECAM!

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 3 marca 2016

U Walentego stołuję się od dobrych kilku miesięcy, wyczekuję pasującego do mojego smaku dania, lub czegoś, co mnie zaciekawi, ewentualnie zwyczajnie wpadam na kaszankę. Kiełbasy i kaszanka pierwsza klasa, opiekane na poczekaniu, bez pośpiechu. Podroby występują w wersjach zarówno wymyślnych, oraz zwyczajnych - jeszcze nie zdażyło się, aby nie smakowały. Kilka razy popełniłem ten błąd i przyszedłem niedługo przed zamknięciem, wtedy bywa, że już inni nas uprzedzili i podroby się sprzedały. Zawsze można porozmawiać, rozwiać kulinarne mity, właściciel tego jednoosobowego przedsięwzięcia jest ogromnie sympatycznym człowiekiem.

1  Dziękujemy, Robert H

Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych"? Podziel się wrażeniami!