“Co dusza zapragnie :)”
Chimera — recenzja

Chimera
Nr 154 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Bufet, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Duży wybór sałatek, spory wybór dań ciepłych, do tego sosik i obiad gotowy. Zawsze wszystko świeże i pyszne. A na deser można zjeść sezonowe ciasto. Serdecznie polecam nie tylko wegetarianom :)

Dziękujemy, Opola

Super miejsce - polecam.
Pyszne, świeże jedzenie za dobrą cenę.
Spędziłam w Krakowie weekend z przyjaciółkami i byłam w tym miejscu dwa razy(na kolacji i na obiedzie), żałuję, że wcześniej tam nie trafiliśmy.

Dziękujemy, nazwa n

Świetne śniadanka , rewelacja ! Ceny adekwatne do porcji. Miejsce jest unikatowe , zielone , duża przestrzeń. Przeszłoby dach który w całości pokryty jest zielonymi roślinkami, co nadaje temu miejscu uroku

Dziękujemy, Patrycjagawron
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja i miły dla oka wystrój. Bardzo przystępne ceny. Spore porcje. Niestety, jeśli ktoś szuka smacznych dań, doprawionych i wyrazistych, zdecydowanie odradzam. Mimo, że jedzenie ładnie wygląda to jest totalnie bez smaku.

1  Dziękujemy, wiolettad386
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy obiad, jedzenie dobre, w tym sałatki i dodatki-ziemniaki. Można zabrać 1 element: danie główne i do tego np. 3 dodatki wybrane

Dziękujemy, jp31690

Chimera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Chimera? Podziel się wrażeniami!