“Wyjazd dwudniowy”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Jordan Guest Rooms
Miejsce nr 14 wśród 130 pensjonatów/zajazdów w Kraków
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Bardzo miły hotel blisko Rynku. Czysty pokój i łazienka za niewielkie pieniądze oraz śniadanie w cenie. Działający telewizor z kilkunastoma programami, co nie zawsze się zdarza w naszych hotelach. Polecam każdemu, bo warto tam przenocować.

Wskazówka dotycząca pokojów: Budynek znajduje się przy ruchliwej ulicy
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Małgorzata P
Napisz recenzję
Jordan Guest Rooms — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 4 lutego 2016

Korzystaliśmy z kafejki przez dłuższy czas i muszę przyznać, że ogólne warunki samego miejsca są dość przyjemne. Ciche i bardzo ciepłe miejsce do napicia się dobrej kawy, czytania gazety, dobrej książki czy nawet pracowania przy laptopie w ciszy i spokoju. Niestety dzisiejszy incydent bardzo niemiło nas zaskoczył. Weszła Pani z dzieckiem i poprosiła o skorzystanie z toalety. Młoda barmanka(studentka) odpowiedziała że NIE, bo tylko i wyłącznie dla gości. Pani zapytała czy w takim razie może zapłacić, bo synek potrzebuje koniecznie(około 3-4lat). Barmanka powtórzyła, że NIE, bo to TYLKO i wyłącznie dla klientów. Pani równie dobrze mogła zamówić coś najtańszego i wyjść, będąc wówczas tak bardzo pożądanym KLIENTEM. Niestety, opuściła lokal natychmiast bez słowa z przeuroczym synkiem. Następnie młoda para kobiet=KLIENTÓW, pijących kawę przy barze wstała i wyszła opuszczając lokal z powodu owego incydentu podkreślając, że są tym strasznie zdegustowane. MY również i na pewno nie przyjdziemy więcej do tego lokalu, ponieważ obsługa jest conajmniej nieprzyjemna, na pewno niedoświadczona. Pani Manager(przynajmniej na taką wyglądała, starsza Pani blondynka siedząca za komputerem) nawet nie drgnęła słysząc całe zajście.
Dodatkowo niemiłym zaskoczeniem była sytuacja z poranka, kiedy zepsuty był automat do kawy. Zamówiliśmy herbatę w drodze wyjątku i czekaliśmy cierpliwie na naprawę automatu. Mimo, że posiadamy kartę lojalnościową Pani odmówiła podbicia ponieważ to tylko na kawę. A to nie nasza wina przecież, że nie mogą serwować kawy. Ludzie, myślenie jak w średniowieczu, schematyczne, bardzo wąskie horyzonty myślowe, z takim podejściem do klienta biznes NIGDY nie będzie w Polsce prosperował. Bardzo długo mieszkaliśmy za granicą i muszę przyznać, że jest bardzo ciężko przyzwyczaić się do takiego chamstwa w codziennych sytuacjach w rodzinnym kraju, aż serce boli. Obserwuję to już od dwóch lat po powrocie i naiwnie wierzę, że to się kiedyś zmieni. Ale szczerze, coraz bardziej wątłe te moje nadzieje z każdym dniem. Prędzej rozpocznę własny biznes w Polsce, który proponuje rozwiązania w tematyce obsługi klienta i szacunku do ludzi. Pozdrawiam, Ania

• Data pobytu: lutym 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna A
Zrecenzowano 10 stycznia 2016

Spedzalismy Sylwestra w Krakowie i mielu dwa noclegi w tym hotelu. Bardzo zadowoleni ,lezy bardzo blisko centrum pokoj duzy, czysty, sniadania bardzo dobre i przystepna cena, mozemy tylko polecic dalej;)

• Data pobytu: grudniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
1  Dziękujemy, 816anetak
Zrecenzowano 6 maja 2015

• Data pobytu: maju 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z BudgetPlaces
Dziękujemy, 307aleksandrak
Zrecenzowano 10 czerwca 2013

Byłam parę lat temu w tym hotelu i zdecydowanie mogłam go wówczas polecić innym, natomiast po ostatniej wizycie jestem bardzo rozczarowana. Poza bliskością do rynku hotel nie ma żadnych zalet. Ewidentnie wymaga odświeżenia. Stare meble, brudne materace, obskurne łazienki. O braku żelu pod prysznic i szamponu nie wspomnę. Śniadania słabe, z okropną kawą z termosu, a obsługa niemiła, jakby robili łaskę, że tam są. Śniadania do 10, a o 9.55 już zaczęli zabierać jedzenie, pomimo, że jeszcze jedliśmy. Jedynie Pani z recepcji wydawała się odrobinę zainteresowana. Lepiej poszukujące czegoś lepszego.

• Data pobytu: czerwcu 2013, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ania C
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Aparthotel Pergamin
Aparthotel Pergamin
Nr 74 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 381
Ibis Budget Kraków Stare Miasto
Ibis Budget Kraków Stare Miasto
Nr 58 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 610
Ibis Krakow Stare Miasto
Ibis Krakow Stare Miasto
Nr 60 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 002
PURO Kraków Stare Miasto
PURO Kraków Stare Miasto
Nr 33 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 513
Globtroter
Globtroter
Nr 5 z 130 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 728
Novum House
Novum House
Nr 7 z 130 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 174
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Jordan Guest Rooms? Podziel się wrażeniami!

Jordan Guest Rooms — dodatkowe informacje

Adres: ul. Dluga 9, Kraków 31-147, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Kleparz , Stare Miasto
Udogodnienia:
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 14 wśród 130 pensjonatów/zajazdów w Krakowie
Zakres cen: 145 zł–256 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Jordan Guest Rooms 2*
Liczba pokoi: 25
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Jordan Guest Rooms. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?