Odnaleźć dowody

Była to moja pierwsza styczność z escape roomem i chyba już rozumiem czemu ludzie tak to kochają... Przeczytaj więcej

Dorothy9595
Kto zabił?

PAlaBob

Nowy pokój Anatomii Zbrodni rozwala system, szczególnie, jeśli chodzi o klimat i wystrój. :D Polecam wszystkim, którzy pragną poczuć dreszczyk emocji i pobudzić swoje neurony do działania. ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, PAlaBob
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GamescapePL, zespół Gamescape , GamescapeOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy PAlaBob za polecenie nowego pokoju zagadek Anatomia Zbrodni 2.0! Potwierdzamy, że kryminalny escape room wyzwala emocje i doskonale ćwiczy szare komórki :). Cieszymy się, że spodobał Ci się klimat i wystrój.
Niebawem otwarcie nowego pokoju, więc będzie nam miło gościć Ciebie i Twoją drużynę.

Zrecenzowano: 31 marca 2019

Bardzo miła i przyjazna obsługa, niestety w pokoju, w którym byłam część rekwizytów była podniszczona, co nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 270agnieszkaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GamescapePL, zespół Gamescape , GamescapeOdpowiedź udzielona 5 maja 2019

Droga 270agnieszkaa,

dziękujemy za wizytę, miłe słowa na temat obsługi i klimatu pokoju zagadek.
Rekwizyty miały już swoje lata i oczywiście zostały zmienione na nowe.

Zapraszamy do nowego escape roomu w II połowie maja.

Pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowita zabawa, która wciąga bardziej niż niejeden narkotyk rewelacyjne zagadki, adrenalina, a po wszystkim zostaje niedosyt na jeszcze

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, katarzynak0504

Droga sercu katarzynak0504,

dziękujemy za takie piękne słowa, które dopingują nas, by tworzyć nowe pokoje zagadek.

Premiera już niebawem :)

Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 11 lutego 2019

Odwiedziłam to miejsce z dwójką znajomych, BYŁO SUPER! Zagadki jak najbardziej na czasie, odpowiednie przygotowanie pokoju, niestandardowe rozwiązania i mnóstwo radości z rozwiązywania kolejnych etapów pokoju!
Polecam serdecznie, również ze względu na przesympatyczną obsługę i fantastyczną lokalizację!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Joanna S

Droga Joanno S.,
ogromnie dziękujemy za tak miłe słowa i docenienie obsługi oraz twórców pokoju zagadek. Cieszymy się ogromnie, że świetnie bawiłaś się ze znajomymi. Escape room Tożsamość Bergmanna przeszedł już do historii

Liczymy, że odwiedzisz nowy pokój zagadek, którego premiera będzie już w II połowie maja

Do miłego zobaczenia.

Zrecenzowano: 6 lutego 2019

Strzał w dziesiątkę! Escape Room na miarę XXI wieku. Połączenie pokoju zagadek z wirtualnym światem tworzy niesamowita atmosferę, w której każdy poczuję się jakby był w innym wymiarze. Razem ze znajomymi bawiliśmy się niesamowicie i jak najbardziej polecam ten pokój!!! :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, ja_magda94

Droga ja-magda94,

ogromnie dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami z wizyty w escape roomie Gamescape.
Miło nam, że połączenie zagadek z nową technologią przypadło do gustu. Lubimy łączyć wymiary i rozszerzać rzeczywistość :).