Apartamenty Emaus
111 USD
Agoda.com
FiltrujWszystkie języki
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Lokalizacja znakomita, obsługa w normie, czystość na plus, wygoda również. Do centrum Krakowa zaledwie kilka minut samochodem. W apartamentowcu cisza i spokój, hałas niesłyszalny. Polecam wszystkim, miły wypoczynek :-)

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Łukasz Z
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Apartamenty sa bardzo blisko stadionu Cracovii, i to bardzo nam odpowiadalo, bo wybralismy je na nocleg po koncercie na stadionie.
W Apartamencie znajdowaly sie dwa lozka dwuosobowe: nasze bylo niestety dwoma niezaleznymi lozkami zestawionymi z soba, i mialy tendecje do rozjezdzania sie.

Lazienka wystarczajaca, chociaz nie byla bardzo czysta - wygladalo, ze sprzatana po ostatnich gosciach dawno temu. Prysznic nie ma zamkniecia, wiec woda chlapie po calej lazience.

Z kuchni niewiele korzystalismy - byl czajnik i kilka torebeczek kawy rozpuszczalnej i herbaty. Byla tez zmywarka i kilka tabletek do mycia.

Plusem byla recepcja calodobowa - bez problemu odebralismy klucze na miejscu o 23, rownie sprawnie rano sie wymeldowalismy.

Minusem bylo polozenie naszego apartamentu - na parterze przy ulicy, bylo dosc glosno, a przy odslonietych zaslonach ludzie z ulicy moga swobodnie zagladac do srodka. Znajomi dostali apartament z drugiej strony budynku, i mowili, ze u nich bylo cicho.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam apartamenty nie od ulicy, i (jesli to mozliwe) nie na parterze.
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Małgorzata F
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Naprawdę wszystko fantastycznie, obsługa, lokalizacja niedaleko Błonia i Wisłą, pokoje duże wśród kamienic a śniadanie do pokoju to już najlepsza opcja. Jak ktoś nie przepada za hotelami sieciowymi to coś dla niego.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Sikor S
Zrecenzowano 30 maja 2017

Wszędzie blisko, do centrum do sklepików, ryneczek bliziutko, czystość ekstra, wielkość apartamentu super, ręczniki, środki myjące i kuchnia... polecam... uczciwość pracowników na bardzo wysokim poziome!!!!!!!!

• Data pobytu: maju 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, jarchar
Zrecenzowano 23 maja 2017

Pokoj czysty .Jasny .Nowoczesnie urzadzony.Przemila pani w recepcji.Posciel reczniki pachnace swierzoscia.Wygodny i przestrzenny.Taxi do Wawelu 12 zl .Spacer 15 min.POLECAM.Moj powrot do tego obiektu bedzie przyjemnoscia przy nastepnej wizycie w KRakowie.

• Data pobytu: maju 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Jan K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin P, Właściciel, Apartamenty EmausOdpowiedź udzielona 24 maja 2017

Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy ponownie.