Kraków

“Smaczny, ale niebezpieczny”
Vegab — recenzja

Vegab
Nr 4 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opis: Jesteśmy pierwszą w Polsce restauracją serwującą w 100% roślinny kebab, stworzony z bio-tofu, strączków i białka pszenicznego. Tworzymy zdrową alternatywę popularnego fast-foodu, którą pokochały tysiące Polaków! W naszej kuchni nie tylko nie używamy składników odzwierzęcych, ale również cukru, konserwantów czy oleju palmowego. Nasze nietypowe połączenia smaków gwarantują nie tylko prawdziwą ucztę dla zmysłów, ale dostarczają wszystkich potrzebnych człowiekowi wartości odżywczych . Spróbuj naszej nietypowej wersji kebaba i poczuj przypływ energii z roślin! :)

Vegab niby smaczny, mała porcja jest bardzo duża (nie byłam w stanie zjeść całości na raz), ale dziś mam takie sensacje żołądkowe, że nikomu tego nie życzę. Vegaba jadłam wczoraj na obiad, porcję dokańczałam w ramach wczesnej kolacji, później nie jadłam już nic innego (dodam, że zazwyczaj mój żołądek jest bardzo wytrzymały).

1  Dziękujemy, martan814
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cześć, dziękujemy za informację. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić dlaczego właśnie tak zareagowałaś na nasze danie. Nie dostajemy często tego typu wiadomości od naszych gości, w głównej mierze czują się oni lekko i dobrze po spożyciu vegabów. Z naszej strony zawsze dbamy o utrzymanie najwyższej higieny, jakości oraz świeżości składników. Sami w ciągu pracy jemy te same dania, dlatego nie moglibyśmy pozwolić sobie na jakiekolwiek zaniedbania. Zawsze prosimy jednak o zwrócenie uwagi na indywidualne dolegliwości jak alergie pokarmowe lub nietolerancje, a nawet inne jedzenie zjedzone tego samego dnia. Niestety nie mamy wpływu na tak osobiste reakcje organizmu. Nawet wytrzymały na ogół żołądek, może być wrażliwy na dany składnik. Wszelkie tabele alergenów są dostępne u naszej obsługi na barze, a główne składniki odpowiadające za smak i kompozycje szczegółowo ujęte w menu. Bardzo nam przykro, że poczułaś się tak po zjedzeniu naszego dania i życzymy szybkiej poprawy samopoczucia!

Zrecenzowano 9 września 2019

Pomysł oryginalny, ale jedzenie pozostawia sporo do zyczenia. Sosy smakują (jesli juz maja smak) troszkę chemicznie, a to co udaje mięso jest suche i ma konsystencję kartonu. Niby wegansko, niby zdrowo, ale bez smaku i jakości.

Dziękujemy, Zochanii
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Cześć, dzięki za informację. Niestety nie rozumiemy dokładnie skąd wyniknął problem - wszystkie nasze produkty wykonywane są przez nas, z użyciem jedynie naturalnych składników. To co nas wyróżnia to właśnie fakt, że dbamy o jak najlepszą jakość i świeżość składników, a wszystkie nasze wartości można dokładnie poznać na stronie vegab.pl :) Rozumiemy jednak, że nie każdemu musi smakować identyczne jedzenie, chcemy jednak wytłumaczyć jak sytuacja wygląda z naszej strony. Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Kiedyś mniejszy, dziś spory lokal z kebabem... bez mięsa, zamiast tego mamy dobrej jakości wegańskie mięso z tofu, strączków i seitanu, które niewiele odbiega od wołowiny. Cenowo bardzo fajnie, tym bardziej, że rozmiar klasycznego kebaba jest już spory i nie boją się naszpikować tortilli "mięsem". Aż boję się przekonać jak wygląda rozmiar maXXi o.O Na uwagę zasługują też robione na miejscu lemoniady o wielu orzeźwiających smakach. Jedyne do czego można się przyczepić do obojętna obsługa, a przecież weganie powinni tryskać radością i uśmiechem skoro tyle o tym mówią :) Pozostaje mi jedynie polecić lokal jako mięsożerca, bo vegab smakował bardzo!

Dziękujemy, FlavorsHunter
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Cześć! Bardzo dziękujemy za recenzję i informację :) Możemy zapewnić, że z pewnością każda osoba z naszej załogi daje z siebie wszystko przy przygotowywaniu zamówień, aczkolwiek zwrócimy uwagę na Twoją sugestię. Mamy nadzieję, że nic poważnego nie wpłynęło na zachowanie naszej obsługi. Jeśli nie byłby to problem prosimy o wiadomość prywatną kiedy dokładnie to się wydarzyło. Niemniej jednak ogromnie się cieszymy, że jedzenie i nowe miejsce Ci się spodobało! Rozmiar maxxi zawiera 2x więcej mięsa oraz znacznie więcej sosu niż wersja klasyczna, więc przysięgamy - to solidny zawodnik :) :) Zapraszamy ponownie! Do zobaczenia :) :)

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pomysł oryginalny - kebab, ale wegański. W cieście, z warzywami i kilkoma sosami do wyboru. Wprawdzie kolosalnej smakowej różnicy między rodzajami kanapek nie ma, ale na szybki i sycacy posiłek vegab jest w sam raz.

Dziękujemy, danielekc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy pięknie za recenzję i pięć gwiazdek :) Zapraszamy do ponownych odwiedzin!

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie, vege, zdrowo, miła obsługa. Nie zmienia się nic. Idealna opcja dla vegan którym zdarza się zatęsknić za daniem mięsnym. 4 opcje klasyczne plus zawsze coś nowego. LoVegab!

Dziękujemy, GabrielaMaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Dziękujemy pięknie za tak ciepłe słowa! Bardzo miło to słyszeć, bo zawsze wkładamy całe serducho w to co dla Was robimy <3 LoveGabriela! :)) Do zobaczenia!

Vegab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vegab? Podziel się wrażeniami!