“Rozczarowna”
Vegab — recenzja

Vegab
Nr 4 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opis: Jesteśmy pierwszą w Polsce restauracją serwującą w 100% roślinny kebab, stworzony z bio-tofu, strączków i białka pszenicznego. Tworzymy zdrową alternatywę popularnego fast-foodu, którą pokochały tysiące Polaków! W naszej kuchni nie tylko nie używamy składników odzwierzęcych, ale również cukru, konserwantów czy oleju palmowego. Nasze nietypowe połączenia smaków gwarantują nie tylko prawdziwą ucztę dla zmysłów, ale dostarczają wszystkich potrzebnych człowiekowi wartości odżywczych . Spróbuj naszej nietypowej wersji kebaba i poczuj przypływ energii z roślin! :)
Zrecenzowano 9 września 2019

Pomysł oryginalny, ale jedzenie pozostawia sporo do zyczenia. Sosy smakują (jesli juz maja smak) troszkę chemicznie, a to co udaje mięso jest suche i ma konsystencję kartonu. Niby wegansko, niby zdrowo, ale bez smaku i jakości.

Dziękujemy, Zochanii
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cześć, dzięki za informację. Niestety nie rozumiemy dokładnie skąd wyniknął problem - wszystkie nasze produkty wykonywane są przez nas, z użyciem jedynie naturalnych składników. To co nas wyróżnia to właśnie fakt, że dbamy o jak najlepszą jakość i świeżość składników, a wszystkie nasze wartości można dokładnie poznać na stronie vegab.pl :) Rozumiemy jednak, że nie każdemu musi smakować identyczne jedzenie, chcemy jednak wytłumaczyć jak sytuacja wygląda z naszej strony. Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Kiedyś mniejszy, dziś spory lokal z kebabem... bez mięsa, zamiast tego mamy dobrej jakości wegańskie mięso z tofu, strączków i seitanu, które niewiele odbiega od wołowiny. Cenowo bardzo fajnie, tym bardziej, że rozmiar klasycznego kebaba jest już spory i nie boją się naszpikować tortilli "mięsem". Aż boję się przekonać jak wygląda rozmiar maXXi o.O Na uwagę zasługują też robione na miejscu lemoniady o wielu orzeźwiających smakach. Jedyne do czego można się przyczepić do obojętna obsługa, a przecież weganie powinni tryskać radością i uśmiechem skoro tyle o tym mówią :) Pozostaje mi jedynie polecić lokal jako mięsożerca, bo vegab smakował bardzo!

Dziękujemy, FlavorsHunter
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Cześć! Bardzo dziękujemy za recenzję i informację :) Możemy zapewnić, że z pewnością każda osoba z naszej załogi daje z siebie wszystko przy przygotowywaniu zamówień, aczkolwiek zwrócimy uwagę na Twoją sugestię. Mamy nadzieję, że nic poważnego nie wpłynęło na zachowanie naszej obsługi. Jeśli nie byłby to problem prosimy o wiadomość prywatną kiedy dokładnie to się wydarzyło. Niemniej jednak ogromnie się cieszymy, że jedzenie i nowe miejsce Ci się spodobało! Rozmiar maxxi zawiera 2x więcej mięsa oraz znacznie więcej sosu niż wersja klasyczna, więc przysięgamy - to solidny zawodnik :) :) Zapraszamy ponownie! Do zobaczenia :) :)

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pomysł oryginalny - kebab, ale wegański. W cieście, z warzywami i kilkoma sosami do wyboru. Wprawdzie kolosalnej smakowej różnicy między rodzajami kanapek nie ma, ale na szybki i sycacy posiłek vegab jest w sam raz.

Dziękujemy, danielekc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy pięknie za recenzję i pięć gwiazdek :) Zapraszamy do ponownych odwiedzin!

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie, vege, zdrowo, miła obsługa. Nie zmienia się nic. Idealna opcja dla vegan którym zdarza się zatęsknić za daniem mięsnym. 4 opcje klasyczne plus zawsze coś nowego. LoVegab!

Dziękujemy, GabrielaMaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Dziękujemy pięknie za tak ciepłe słowa! Bardzo miło to słyszeć, bo zawsze wkładamy całe serducho w to co dla Was robimy <3 LoveGabriela! :)) Do zobaczenia!

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania bardzo długi (30 minut), ale było warto. Kebab smaczny, białko dobrze przyrządzone. Polecam!

Dziękujemy, agatak747
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karolinamrowiec, Social media manager, VegabOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dziękujemy serdecznie za ocenę! Czas oczekiwania w czasem może nieznacznie się wydłużyć (w godzinach szczytu, wpływ ma na to ilość zamówień w jednym czasie), ale pracujemy nad tym, by nie był drastycznie wysoki. Mogę zapewnić, że przez większość dnia, czas oczekiwania jest całkowicie minimalny :) Bardzo nas cieszy Twoja opinia o naszym jedzeniu, wspaniale, że smak przypadł Ci do gustu. Zapraszamy ponownie, do zobaczenia!

Vegab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vegab? Podziel się wrażeniami!