“Pyszny hamster :-)”
Vegab — recenzja

Vegab
Nr 6 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) restauracji
“Pyszny hamster :-)”
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z chłopakiem pierwszy raz. Przyznam się że od dawna chciałam odwiedzić to miejsce i się nie zawiodłam. Jedyne na co chciałam zwrócić uwagę to to że moim zdaniem mogłoby być ciut więcej warzyw, no i fajnie byłoby znać kaloryczność vegabow, żeby jak sie liczy kalorie iść bez wyrzutów sumienia :-) na pewno tu wrócimy!

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Martyna D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: , Właściciel, Vegab, 19 kwietnia 2017
Dziękujemy za ocenę! Miło nam, że podobało Ci się i mamy nadzieję, że wrócisz wkrótce :) Tabele kaloryczności vegabów zostaną podane już wkrótce na stronie oraz w lokalu.
Napisz recenzję

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Zawsze dobra rzecz! :-)”
Zrecenzowano: 27 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedno z najpyszniejszych miejsc w mieście. Jem mięso, ale vegab i tak zawsze jest świetną opcja. Plusem jest fakt, że można iść ze swoimi vege-przyjaciółmi! ;-) Szczerze polecam i zachęcam do spróbowania.

Dziękujemy, Mb_vel_baciu
Dzięki za komentarz, cieszymy się, że dzięki naszemu lokalowi możemy cementować przyjaźnie :) wpadajcie do nas częściej na Wasze spotkania!
Kraków, Polska
Liczba recenzji: 1
“Fantastyczny hamster!”
Zrecenzowano: 26 marca 2017

Fantastyczny hamster! Przyrządzany na oczach klienta wzmaga tylko apetyt! Do tego miła obsługa, polecam!

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, amajewska2501
Cieszymy się, że nasz hamster przypadł Ci do gustu! Zapraszamy ponownie, chętnie wyzwolimy i zaspokoimy Twój wilczy głód ;)
Liczba recenzji: 1
“Warto spróbować!”
Zrecenzowano: 18 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Niczego nie kocham jak mięsa, ale vegab jest świetną i zdrową alternatywą. Hamster to niebo w gębie! Polecam i na pewno wpadnę jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Dorota G
Dziękujemy! Cieszy nas, że hamster tak przypadł Ci do gustu! Bardzo miło jest słyszeć tak miłe na temat roślinnej kuchni od "mięsożerców" :-) zapraszamy ponownie!
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
17 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Najlepszy kebab jaki jadłem!”
Zrecenzowano: 17 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego że lubię mięso, ale vegab hamster był to najlepszy kebab jaki jadłem. Idealnie pikantny, że świetnym sosem i świeże dodatki.
Jedynym minusem lokalu jest jego wielkość. Jest dość mały.

Dziękujemy, Łukasz M
Dziękujemy za opinię- cieszy nas, że nasz roślinny hamster tak przypadł Ci do gustu! Nasza restauracja jest bar typu street-food, stąd jej wielkość, nie mniej jednak mamy nadzieję, że nasze potrawy rekompensują niedogodności i wpadniesz do nas na kolejnego vegaba :)

Vegab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vegab? Podziel się wrażeniami!