Kraków

“Najlepsze sushi w Krakowie ”
Youmiko Sushi — recenzja

Youmiko Sushi
Nr 18 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opis: Zgodnie z japońską tradycją, chcemy Wam zaserwować najpyszniejsze sushi, dostępne dla wszystkich, przygotowane ze świeżych, sezonowych produktów. Kierując się tą zasadą nie importujemy mrożonych, pacyficznych ryb, w tym tuńczyka, a w zamian wprowadzamy mnóstwo warzyw z lokalnych upraw, tworząc w efekcie unikalny styl, będący połączeniem japońskiej tradycji z polską kreatywnością. Nasze sushi podajemy tuż po przygotowaniu, tak aby zapewnić optymalny smak i temperaturę. Uważajcie, wkładamy w nie mnóstwo serca. Zapraszamy do naszej restauracji na krakowskim Kazimierzu przy ulicy Józefa 2
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi uwielbiam, ale to sushi absolutnie zwalilo mnie z nóg. Lunchowe sushi z dynią było jedną z najpyszniejszych rzeczy, jakie jadłam. Sposób podania narzuca dodatkową celebrację rytuałów. Bardzo polecam!

Dziękujemy, zuzamezuza

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość sushi i smak naprawdę rewelacyjne. Perfekcyjnie ugotowany ryż, bardzo świeże ryby i chłopaki za barem robią sushi nie hurtowo, ale z prawdziwą pasją.

Kulinarnie duży potencjał na jedną z najlepszych krakowskich „suszarni”. Sam lokal i obsługa stolików wymaga dopracowania, ale trzymam kciuki i jeszcze wrócę.

Dziękujemy, 837dominikm
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne na świeżo zrobione sushi! Wyszukanie smaku gwarantowane! Okoń, sandacz i inne. Zestaw degustacyjny pierwsza klasa! Mało miejsca ale chyba o to w tym chodzi by było kameralnie i po ludzku by spojrzeć w oczy sushi twórcą

Dziękujemy, 443mariuszt
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Restauracja polecona przez znajomego i rzeczywiście nie zawiodłem się. Lokal zdecydowanie nie należy do molochów, natomiast jest to jego duża zaleta. Tworzy to niesamowitą atmosferę, trochę tajemniczą, gdy słychać szepty uśmiechających się do siebie par, trochę barową, przepełnioną szumem i szmerem rozmów.

Obsługa jest przemiła, udało mi się wejść bez wcześniejszej rezerwacji, co w przypadku tej restauracji wydaje się graniczyć z cudem. Wystarczy być choć trochę towarzyskim i zagadać do Masterów, a dalsza rozmowa potoczy się już sama.

Skusiłem się na zestaw, który miał mnie przeprowadzić przez wszystkie polecane smaki danego dnia - NIE ŻAŁUJĘ! Zarówno klasyka jak i nowatorskość jest na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie składniki są świeże i wysokiej jakości. Zaskakujące łączenie smaków i śmiałe propozycje nie zawiodą nikogo kto poszukuje kulinarnych doznań.

Nie raz wrócę jeszcze zakosztować wspaniałych smaków przygotowanych tuż przed nosem i serwowanych tak, że chce się więcej!

Dziękujemy, _rvdnik
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

-stolik się buja.
-bardzo mało miejsca, byłem zmuszony słuchać rozmowy dwóch panów którzy siedzieli obok.
- design chcieli mieć taki super że kreatywność ogranicza się do przyklejania miliona kartek na suficie.
-sushi samo w sobie dobre, proszę nie mylić z pyszne albo najlepsze. Ale zamiast dać mi kilka rolek dali jakiś fasolki duperele co w ogóle nie przypomina sushi.

Jeśli jadł ktoś naprawdę dobre to omijać to miejsce z daleka gdyż to miejsce na TripAdvaisor to zmyłka.

7  Dziękujemy, BarteKozlowski

Youmiko Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Youmiko Sushi? Podziel się wrażeniami!