“Rewelacja!”
Youmiko Sushi — recenzja

Youmiko Sushi
Nr 10 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Liczba recenzji: 1
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Rewelacja!”
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Sushi w tym miejscu jest świetne! siedzieliśmy z synem (który fascynuje się kuchnią z całego świata) przy ladzie żeby móc widzieć jak te cuda są robione, wrażenie niesamowite w dodatku pan który to przygotowywał świetnie opowiadał o każdym rodzaju sushi które sprawnie przygotował. Jak to powiedział mój 12 letni syn "w życiu nie jadłem czegoś lepszego" podpisuje się dwoma rękami pod tym.
GORĄCO POLECAM !!!!

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Chyba najlepsze w krakowie”
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, za kazdym razem cos
Nowego. Najlepsze nie tylko ze wzgledu na same dania ale tez na panujacy klimat, polecam

Dziękujemy, Voj K
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 115
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“pyszne!”
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

świetne sushi. Jadłam zestaw degustacyjny, każda z następnych porcji była coraz to lepsza. Będę polecać wszystkim :)

• Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, olaszajka
Liczba recenzji: 2
“Świetny mix”
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Spróbujcie zamówić do konkretnej sumy na głowę i bazować na pomysłach sushi masterów, nie pożałujecie :-)

Dziękujemy, Mateusz W
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 98
72 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“Rewelacja !!!”
Zrecenzowano: 30 marca 2017

Wielkie pozytywne zaskoczenie. Mała, niepozorna knajpka, a jedno z najlepszych sushi w Krakowie. Bardzo ciekawe połączenia smaków, nieoczywiste. Przepyszne, świeże, pieczołowicie przygotowywane sushi rozpływa się w ustach.Polecam serdecznie sushi "torcik". Obsługa bardo miła, klimat nieco hipsterski. Jedyne, co bym dodała to trochę więcej wasabi do dużych zestawów, bo zabrakło. Ceny, jak na sushi bardzo przystępne szczególnie zestawy lunchowe.

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, martasJ9462ZX

Youmiko Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Youmiko Sushi? Podziel się wrażeniami!