“Rewelacja”
Youmiko Sushi — recenzja

Youmiko Sushi
Nr 11 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 150
63 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 66
“Rewelacja”
Zrecenzowano: 17 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych sushi w Polsce , warto usiąść przy ladzie za którą sushimasterzy przygotowują małe rewelacyjne i smakowite dzieła sztuki. Do tego ceny również są zaskakujące, jak na tą jakość ceny są zdecydowanie przystępne. Połączenia smaków, rewelacyjne produkty, naprawdę warto tu wpaść.

Data wizyty: marcu 2017

20 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Pyszności :)”
Zrecenzowano: 12 marca 2017

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa, która tłumaczy jakiego rodzaju sushi podaje. Zamówiliśmy zestaw 6 rodzajów dla 2 osób, smakowało nam wszystko :D Ryby delikatne w smaku, bardzo smakowała mi też ośmiornica, z kolei mój partner został fanem krewetki w tempurze :) Wszystko też estetycznie podane. I oczywiście plus za moje ukochane wino śliwkowe :)

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, radosnagastonia
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 22
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Ach och omniom mniom pycha!”
Zrecenzowano: 8 marca 2017

Rocznicowa wizyta:) rozkosz jedzenia dla podniebienia obsługa sprawna Panowie super. Normalnie objęłaby gwiazdkę za maciupenki lokal bo drodzy Państwo drzwi sie nie zamykają. Multikulti! Cudnie! Wczesniej rezerwujcie stolik lub miejsce przy barze!
Cudo ! Zycźe z całego serca trzymania poziomu jak nie wyzej i mam nadzieje ze miejsce nie spuści z tonu jak większość lokali.
Warto naprawde warto!

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Karolinah7
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Totalne rozczarowanie”
Zrecenzowano: 25 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przed chwila zjadłem jedno z najgorszych sushi, które miałem okazje jeść w życiu. 2,5h oczekiwania na 30 kawałków dla 2 osób. W międzyczasie udało się obsłużyć 2 inne zamówienia które przyszły po nas, nikomu nie przeszkadzało, że tyle czekamy. Do tego szef kuchni próbował nam wmówić, że parujące sushi z gorącym i mokrym ryżem, glutowatym nori to przecież standard i tak powinno być. Powiedział, zamiast przyznać się zwyczajnie i przerosić, że nie mamy pojęcia i tak się sushi przecież robi.
Nikomu nie polecam. Bardzo niemiła obsługa i do tego tragiczne sushi.

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Filip B
Liczba recenzji: 2
“Super polecam”
Zrecenzowano: 24 lutego 2017

Bardzo polecam to urocze miejsce. Wybrałem się w to miejsce sam podczas lunchu. Bardzo atrakcyjne zestawy jak i ich ceny. Napewno jeszcze tu wrócę!

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, pi0trsz88

Youmiko Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Youmiko Sushi? Podziel się wrażeniami!