“Czysta perfekcja”
Nolio — recenzja

Nolio
Nr 182 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Nolio inspirowane jest włoskim stylem życia, mentalnością, fantazją i gościnnością. Nasze menu skomponowane jest jak włoski obiad, składający się z wielu dań i celebrowany godzinami. Same zaś dania stworzone są z doskonałych włoskich produktów, pochodzących z tradycyjnych, ekologicznych upraw, z rodzinnych farm i plantacji.

Nie jestem w stanie się do niczego przyczepić. Jedzenie jest wyśmienite, obsługa kompetentna i wie jak zadbać o gościa, do tego klimatyczny wystrój i fajna atmosfera. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz!

Dziękujemy, r0s492

Brakuje skali żeby ocenić to miejsce- jest genialnie. Super obsługa, świetny lokal i fantastyczne włoskie jedzenie. Genialna pizza ale zupy i makarony tez przepyszne. Będę wracać jak często sie uda!

Dziękujemy, Gosia W
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super tatar, pizza meeeeega dobra)
Obsługa miła, ceny spoko, ulubione miejsce mojej rodziny, warto spróbować)

Dziękujemy, М M
Zrecenzowano 3 września 2019

Ładny wystrój, przyjemny ogródek. Bardzo dobre jedzenie oparte na prawdziwych włoskich produktach. Niewielkim minusem jest obsługa, która mogłaby być bardziej zaangażowana

Dziękujemy, Kacik123
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Miejsce, z czystym sercem godne polecenia. Klimat i atmosfera panująca w środku pozawala w pełni poczuć się jak w malowniczym mieście u podnóża Wezuwiusza. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta co jeszcze bardziej przybliża gości do prawdziwego włoskiego klimatu. Osobiście skusiłem się na pizze Cuore della Calabria i wyboru nie żałuje. Wyrazisty, lekko pikantny smak trafił idealnie w moje kubki smakowe. Podczas kolejnej wizyty w stolicy małopolski na pewno zawitam ponownie, a w między czasie polecę każdemu odwiedzić to klimatyczne i pyszne miejsce.

Dziękujemy, Maciek1921

Nolio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nolio? Podziel się wrażeniami!