“Nie polecam”
Nolio — recenzja

Nolio
Nr 153 wśród 1 968 Restauracje (Kraków)
Opis: Nolio inspirowane jest włoskim stylem życia, mentalnością, fantazją i gościnnością. Nasze menu skomponowane jest jak włoski obiad, składający się z wielu dań i celebrowany godzinami. Same zaś dania stworzone są z doskonałych włoskich produktów, pochodzących z tradycyjnych, ekologicznych upraw, z rodzinnych farm i plantacji.

Mając rezerwacje niestety nie byliśmy w stanie nic skosztować. Czekając 25 min na stolik i nie widząc żadnej reakcji obsługi, pomimo zapewnień na stolik będziemy czekac jedyne 10 min, wyszliśmy.

Dziękujemy, Edyta W

bardzo miła obsługa. Mimo braku stolików Pani Kelnerka znalazła dla nas miejsce. Makaron z krewetkami i dorszem wyborny
Super klimat Polecam

Dziękujemy, 997aleksanderw

Do Restauracji Nolio trafiłem wraz z rodziną przez przypadek - z poprzedniej wizyty w Krakowie pamiętałem włoską restaurację na Placu Wolnica , okazała się przechodzić remont , w poszukiwaniu alternatywnego miejsca z włoską kuchnia trafiliśmy do Nolio. W drugim dniu pobytu w Krakowie wróciliśmy do Nolio - potrawy kuchni włoskiej były niezwykle smaczne, proste , pachnące swieżością. Bardzo miłe osoby z personelu restauracji gotowe pomóc przy wyborze dań ale równocześnie bez jakiegokolwiek narzucania się . Zarówno w pierwszym dniu jak i przy drugiej wizycie moglismy przekonać się jak popularna jest restauracja - zdecydowanie polecam wczesnsiejsza rezerwację . Największy krytyk kulinarny jakim jest mój 7 letni wnuk już dopytuje się kiedy ponownie wrócimy do restauracji Nolio. ,

Dziękujemy, Miroslaw_Wajda

Smaczne jedzenie, miłą obsługa. Bardzo dobry klimat, dużo miejsca, . Ceny standardowe. Porcje dość małe.

Dziękujemy, MikeyGaa

Bardzo polecam, warto zrobić sobie wcześniej rezerwacje, bez rezerwacji musieliśmy poczekać na stolik w kolejce, ale było warto. Polecam spróbować ich wariacji na temat różnych dań, są zaskakujące i przepyszne. Śmiało można zamawiać przystawki bo są to porcje faktycznie przystawkowe. Wiec śmiało można próbować.

Dziękujemy, 691annak

Nolio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nolio? Podziel się wrażeniami!