“Doskonale!”
Nolio — recenzja

Nolio
Nr 89 wśród 1 599 Restauracje (Kraków)
Opis: Nolio inspirowane jest włoskim stylem życia, mentalnością, fantazją i gościnnością. Nasze menu skomponowane jest jak włoski obiad, składający się z wielu dań i celebrowany godzinami. Same zaś dania stworzone są z doskonałych włoskich produktów, pochodzących z tradycyjnych, ekologicznych upraw, z rodzinnych farm i plantacji.
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kuchnia doskonała. Po wizycie w tej restauracji, naprawdę ciężko bedzie innym dorównać smakiem do Nolio. Jedzenie świetne, na prawdziwych włoskich produktach. Polecam wszystkim....choć tanio niestety nie jest, ale warto!

Dziękujemy, Błażej K
Napisz recenzję
Nolio — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 2 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Podobno mają certyfikat prawdziwej neapolitańskiej pizzy. Hmmm.. bardzo cienki spód - ciężko złapać w rękę, bo wszystko zlatuje. MAŁO dodatków.. Rukoli do ozdoby, coś tam wrzucone na sam środek, a poza tym dookoła sam sos pomidorowy - tłusty, bardzo. Wizualnie słabo, smakowo tak sobie. Makarony (jedliśmy 3 wersje) w porządku, coś innego. Przeeeepyszny tatar z podsmażoną cebulką. Desery jak wszędzie; szarlotka z lodami, fondant, beza, sernik. Smaczne, za dużo bitej śmietany. Kawa słaba. Wino domu dobre. Obsługa dobrze zaznajomiona z menu, Pan trochę za bardzo naciskał na swoje zdanie, ale daliśmy radę. Podsumowując, trochę się zawiedliśmy, ale nie było najgorzej. Tatar uratował wizytę. ;)

1  Dziękujemy, Julia P
Zrecenzowano 30 lipca 2017

Bardzo ucieszyło mnie( dzięki mojej przyjaciółce) nowe odkrycie na kulinarnej mapie Krakowa.Znakomita włoska kuchnia i miła obsługa.Wszystko świeże, smaczne i apetycznie podane.Przystawki z pysznym chlebkiem własnego wypieku, świetne ravioli, beza z owocami i sorbetem gruszkowym -wyborna! Do tego naprawdę dobra kawa i wino odpowiednio dobrane.Juz nie mogę się doczekać na następną wizytę ,żeby spróbować innych dań i koniecznie pizzy,która ponoć jest najlepsza w mieście.Jedyny mały minus to niewielkie odległości między stolikami( przynajmniej w części patio) i głośni sąsiedzi.

Dziękujemy, kinga08
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Przemiła i kompetentna obsługa. Znakomicie dobrane wina. Smaczne, ładnie podane i w normalnych cenach dania.

Dziękujemy, zielg
Zrecenzowano 20 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre,szczególnie polecam stek z mlecznika i sernik wystrój bardzo przyjemny, jedynie odejmuję jeden punkt na małą przestrzeń pomiędzy stolikami ,więc przy większej liczbie osób w restauracji ciężko usłyszeć co mówi osoba na przeciwko.

Dziękujemy, PKinga

Nolio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nolio? Podziel się wrażeniami!