“Pysznie!”
Restauracja By The Way — recenzja

Restauracja By The Way
Nr 110 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: By the way to miejsce stworzone z zamiłowania do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną. Tworząc nasze menu inspirację czerpiemy ze słonecznej Italii, gdzie potrawy uwodzą prostotą i wyjątkowymi smakami. Chcąc zagwarantować najwyższą jakość naszych dań, większość produktów sprowadzamy z Włoch. Miło nam będzie spotkać się z Państwem w By the way.

Przepyszne, ogromne porcje dań z owocami morza, pomocna i uważna obsługa. Na pewno jeszcze wrócimy. Dziękujemy

1  Dziękujemy, BeataD917
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilCzarkowski, Kierownik, Restauracja By The WayOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od czwartku można się tu poczuć jak w jednej z nadmorskich restauracji , smakować świeżych ostryg, zjawiskowych muli i wyjątkowych ryb. Numer jeden w Krakowie !!!

1  Dziękujemy, 899krzysztofg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilCzarkowski, Kierownik, Restauracja By The WayOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Dziękujemy :)))

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę pysznie
Dla karzdego coś dobrego, dzieci zadowolone . Dobre wino i owoce morza.
Czysto i miła obsługa .

Dziękujemy, gregorg135
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilCzarkowski, Kierownik, Restauracja By The WayOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy i do zobaczenia w BTW :)
Pozdrawiam serdecznie
Kamil Czarkowski
General Manager
By the way - Restauracja

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwująca dania na bardzo wysokim poziomie. Miła atmosfera.
Lokalizacja poza ścisłym centrum.
Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 893pawe_l
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilCzarkowski, Kierownik, Restauracja By The WayOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dziekujemy :)

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Restaurację zarezerwowałam na kolację w czerwcu 2019 z okazji swoich urodzin, ale zależało mi żeby był duży wybór ryb/ owoców morza które mój Mąż uwielbia- ja nie jem. Tak oto trafiłam na By The Way i absolutnie polecam. Miła atmosfera, bardzo serdeczna obsługa. Zamówiłam rosół, mąż zupę rybną z curry. Przed tym dostaliśmy smaczne czekadełko. Jako danie główne mieliśmy Lasagne i Morską Ucztę (nie do przejedzenia). Wszystko bardzo pyszne. Potem jak się okazało, mój mąż podczas mojej nieobecności wspomniał o tym że to moje urodziny i dostałam fantastyczne Tiramisu ze świeczką oraz bardzo miły upominek od Szefa Kuchni/ Właściciela (?). Zdecydowanie polecamy i kolejnym razem będąc w Krakowie na pewno przyjdziemy ponownie.

Dziękujemy, Dorota_R_1986
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilCzarkowski, Właściciel, Restauracja By The WayOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dziękujemy Pięknie :))))

Restauracja By The Way — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja By The Way? Podziel się wrażeniami!