Klimat

Fajna miejscówka, można potańczyć i napić się w przystępnych cenach :D Duży plus, wydzielona... Przeczytaj więcej

Marmarkx
tany tany

Zrecenzowano: 7 września 2019
Urbancity1

Zrecenzowano: 7 września 2019

Atrakcją jest przekozacka muzyka, odpowiednie oświetlenie sali i klimat. Do tańca super miejscóweczka i do poznania nowych pozytywnie zakręconych ludzi

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Urbancity1
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Czy to karaoke czy muza z dawnych lat - zawsze dobrze się bawimy przy piwku z kumplami. A jak któryś ma ochotę to i potańczyć można z nowo poznanymi pannami :)

Dziękujemy, Ryszard_Mackowski
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Takie oświetlenie sie przynosiło na dyskoteki za licealnych czasów, kolorowe światełka, szlagiery i można było tańcować. Jak tu przyszedłem na impreze, przypomniały mi sie dawne czasy, troszku podrinkowałem i potańczyłem

Dziękujemy, robertpaskut
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Muzyka lata 70, 80, 90 oraz klasyki z tamtych lat skutecznie zachęcą nawet najbardziej oporne osoby do poruszania się po parkiecie. Do tego super obsługa i przystępne ceny. Dobre miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, marcinkocko
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

od wielkiego dzwonu chodzę na imprezy ale byliśmy na kawalerskim kumpla to nie wypadało mu odmówić. żałowałbym gdybym nie poszedł, impreza była przednia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ArturNowak