Klimat

Fajna miejscówka, można potańczyć i napić się w przystępnych cenach :D Duży plus, wydzielona... Przeczytaj więcej

Marmarkx
Extra miejscówka

Bardzo fajne miejsce do potanczenia i do posiedzenia przy piwku że znajomymi. Gorąco wszystkim... Przeczytaj więcej

Justyna C

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Czy to karaoke czy muza z dawnych lat - zawsze dobrze się bawimy przy piwku z kumplami. A jak któryś ma ochotę to i potańczyć można z nowo poznanymi pannami :)

Dziękujemy, Ryszard_Mackowski
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Takie oświetlenie sie przynosiło na dyskoteki za licealnych czasów, kolorowe światełka, szlagiery i można było tańcować. Jak tu przyszedłem na impreze, przypomniały mi sie dawne czasy, troszku podrinkowałem i potańczyłem

Dziękujemy, robertpaskut
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Muzyka lata 70, 80, 90 oraz klasyki z tamtych lat skutecznie zachęcą nawet najbardziej oporne osoby do poruszania się po parkiecie. Do tego super obsługa i przystępne ceny. Dobre miejsce na weekendowy wypad ze znajomymi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, marcinkocko
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

od wielkiego dzwonu chodzę na imprezy ale byliśmy na kawalerskim kumpla to nie wypadało mu odmówić. żałowałbym gdybym nie poszedł, impreza była przednia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ArturNowak
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Jak będziecie w Krakowie to warto tu wpaść na alko i potańcówke. Coś innego, ciekawego, DJ daje rade

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Wysockiki