“Pyszne pierogi ”
Sekret Smaku — recenzja

Sekret Smaku
Nr 1 484 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: Jesteśmy producentem wyrobów garmażeryjnych, które powstają dzięki naszej wielkiej pasji w oparciu o tradycyjne, sprawdzone rodzinne receptury.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce, aby zjeść domowy obiad. Pierogi pyszne, niestety te z bryndza I oscypkiem były wyprzedane, ale na pewno wrócę spróbować.

Dziękujemy, sojdiii

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie mogę polecić tej "restauracji". Zamówiłam michę pierogów, oczywiście na prospektach reklamacyjnych pokazywane są inne pierogi niż w rzeczywistości. Smak? Raczej neutralny. Najgorszy nie byl ale także nie był dobry. Mdły, nijaki coś w ten deseń. Takiego bólu brzucha jak po wizycie tam to nigdy nie miałam :///

Dziękujemy, Patrice_skar
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W jadłodajni zamówiłam pieczona makrele. Dostałam rybę surowa i zimna w środku. Na szczęście zwrócono mi pieniądze.
Pomijając poziom podawanego jedzenia nie mogę nie zwrócić uwagi na panujący wokół restauracji obrzydliwy smród z samej zreszta restauracji. Stary, przepalony olej, cebula i wszystkie inne zapachy wiszą w powietrzu. Serdecznie współczuje mieszkańcom okolicznych bloków... smród zniechęca również do odwiedzenia restauracji latem, kiedy chciałoby się posiedzieć w ogródku.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Annagra19
Zrecenzowano 25 października 2018

Obsługa zawsze przejma . Jedzenie doskonałe , wielki wybór dań , szczególnie tradycyjna kuchnia polska . Najlepsze pierogi w Krakowie . Atmosfera spokojna , sympatyczna . Dobrze działająca klimatyzacja / wentylacja . W porze obiadowej duża kolejka , co świadczy o tym że Sekret Smaku ma duże powodzenie . Spokojny przyjemny ogródek , bardzo dobry w ciepłej porze roku. Ceny są niskie jak na restaurację częściowo samoobsługową i z daniami na wynos

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Zbigniew W
Zrecenzowano 2 marca 2018

Fajne jedzonko-czas oczekiwania średni-ale zainteresowanie dość spore więc...

Spory wybór, ciekawe połączenia

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Anna K

Sekret Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sekret Smaku? Podziel się wrażeniami!