“Świetna obsługa, burger znakomity”
Burger Station — recenzja

Burger Station
Nr 32 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opis: Przy tworzeniu naszego burger przyświecał nam jeden cel. Stworzyć najlepszego burgera w Krakowie. W tym celu serwujemy dla Was: -codziennie wypiekane bułki wg naszej receptury -sezonowaną wołowinę -sosy w pełni robione przez nas od podstaw -świeże warzywa Dobór najwyższej jakości składników oraz umiejętność ich przygotowania to aspekty którymi mamy zamiar zaczarować wszystkich Burgerożerców ;)

Świetna obsługa. Byliśmy chwilę przed zamknieciem, burger zabraliśmy na wynos . Jedzenie znakomite. Lokal czysty, schludny.
Było warto przejść pół Krakowa.

Dziękujemy, maciejkolm

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery, zaskakujący smak. Możliwość wyboru poziomu wysmarzenia. Duża ilość pysznych sosow. Świetne miejsce. Miły dodatek w postaci rękawiczek do jedzenia.

1  Dziękujemy, Bolekdrums
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery mieso usmażone tak jak tego oczekiwalismy, do tego dobre kraftowe piwo i duze porcje frytek. Ogromnym plusem sa dodawane do zamowienia rekawiczki foliowe do jedzenia. Lokal urządzony w fajnym stylu nie przkeombinowany. Na prawde polecam

Dziękujemy, Inspire35984068801
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawitaliśmy tu trochę przypadkowo, wiedząc, ze nie zjemy dobrze jak zwykle, bo nie spodziewaliśmy się cudów po miejscu położonym w samym sercu Krakowa, jednak duży głód sprawił, ze nie mogliśmy pozwolić sobie na dalsze poszukiwania. Ku naszemu zdziwieniu, burgery były idealne.
Bardzo dobre połączenie smakowe, do tego dobrze wysmażone i szybko podane.
Bardzo podobała nam się koncepcja z rękawiczkami.
Burgery są tak olbrzymie, ze nie da się ich inaczej zjeść.
Polecamy to miejsce dla smakoszy burgerów, którzy nie chcą się rozczarować.

Dziękujemy, 294sylwiap
Zrecenzowano 25 maja 2019

Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa! Po tym jak wpadła grupka męskiego bydła zachowująca sie jak w oborze, Pan który stał za barem ich wyprosił - brawo za odwage. Więc nie tylko można tam smacznie zjeść ale też wiadomo, że pełna kultura:)

Dziękujemy, asiaandmateusz

Burger Station — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Burger Station? Podziel się wrażeniami!