“Super jedzenie! Świetna obsługa!”
Kiełbasa i Sznurek — recenzja

Kiełbasa i Sznurek
Zamów online
Nr 287 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Nazywaliśmy się "Cudawianki". Naszą misją było dawanie gościom ciągle nowych „przeżyć kulinarnych”. Szukaliśmy ciekawych smaków w sezonowych produktach polskich oraz ze wszystkich stron świata. Próbowaliśmy tego i owego, ale z żadnej z naszych potraw tak do końca nie byliśmy zadowoleni! Poprosiliśmy zatem o pomoc Panią MAGDĘ GESSLER największego autorytetu kulinarnej Polski! Za radą Pani Magdy zwróciliśmy większą uwagę na produkty małopolskie dostępne po sąsiedzku na naszym STARYM KLEPARZU ! I tak Cudawianki zamieniły się w Kiełbasę i Sznurka! Znajdziecie u nas różne kiełbaski mierzone od sznurka: wieprzową, drobiową, baranią, z dzika… Kupujemy je na Starym Kleparzu od najlepszych masarzy, rolników i gospodarzy! Nie zapominamy również o miłośnikach kuchni wegetariańskiej! W podkrakowskich gminach wyszukamy dla Państwa najsmaczniejsze, najciekawsze, najlepsze EKOLOGICZNE PRODUKTY MAŁOPOLSKI Jak widać nasze upodobanie do zdrowej żywności pozostał na Pijarskiej 5 Zapraszamy!
Zrecenzowano 8 września 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty w tej restauracji. Przemiła obsługa! Wszystko zostało podane w takiej kolejności jak poprosiliśmy. Uzyskaliśmy odpowiedź na wszystkie pytania. Jedzenie było bardzo dobre. Zupe dostalismy bardzo goraca, czego w innych restauracjach ostatnio nie doświadczam. Wystrój bardzo przyjemny. Serdecznie polecam miłośnikom polskiej kuchni i wszystkim chcącym w przyjemnej atmosferze spędzić swoj czas.

Dziękujemy, Wizytanaobiad

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny ogródek, miła atmosfera, bardzo smaczno!
Super obsługa!
Zielony ogródek z tyłu restauracji jest jednym z najlepszych w Krakowie

Dziękujemy, mykolad2294
Zrecenzowano 5 września 2019

Szczerze polecam. Przyjazna atmosfera, idealna obsługa. Menu wydawało się nudne, bo nie jestem fanem polskiej kuchni, ale wszystkie potrawy są przepyszne. Chyba od tej wizyty pokochałem polską kuchnię. na pewno tam wrócę!

Dziękujemy, Андрей П
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Tragedia naprawdę nie polecam dzisiaj byliśmy i powiem szczerze okropne jedzenie bez smaku niema menu P.Magdy Gessler porażka

5  Dziękujemy, zajazdbabski
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Piękne miejsce, miła obsługa, dobre jedzenie polecam!!! Warto przyjść i się zrelaksować tutaj. Przyjemna atmosfera

Dziękujemy, Kasia R

Kiełbasa i Sznurek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kiełbasa i Sznurek? Podziel się wrażeniami!