“Luźna atmosfera ”
Kiełbasa i Sznurek — recenzja

Kiełbasa i Sznurek
Zamów online
Nr 285 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Nazywaliśmy się "Cudawianki". Naszą misją było dawanie gościom ciągle nowych „przeżyć kulinarnych”. Szukaliśmy ciekawych smaków w sezonowych produktach polskich oraz ze wszystkich stron świata. Próbowaliśmy tego i owego, ale z żadnej z naszych potraw tak do końca nie byliśmy zadowoleni! Poprosiliśmy zatem o pomoc Panią MAGDĘ GESSLER największego autorytetu kulinarnej Polski! Za radą Pani Magdy zwróciliśmy większą uwagę na produkty małopolskie dostępne po sąsiedzku na naszym STARYM KLEPARZU ! I tak Cudawianki zamieniły się w Kiełbasę i Sznurka! Znajdziecie u nas różne kiełbaski mierzone od sznurka: wieprzową, drobiową, baranią, z dzika… Kupujemy je na Starym Kleparzu od najlepszych masarzy, rolników i gospodarzy! Nie zapominamy również o miłośnikach kuchni wegetariańskiej! W podkrakowskich gminach wyszukamy dla Państwa najsmaczniejsze, najciekawsze, najlepsze EKOLOGICZNE PRODUKTY MAŁOPOLSKI Jak widać nasze upodobanie do zdrowej żywności pozostał na Pijarskiej 5 Zapraszamy!
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny ogródek, miła atmosfera, bardzo smaczno!
Super obsługa!
Zielony ogródek z tyłu restauracji jest jednym z najlepszych w Krakowie

Dziękujemy, mykolad2294

Zrecenzowano 5 września 2019

Szczerze polecam. Przyjazna atmosfera, idealna obsługa. Menu wydawało się nudne, bo nie jestem fanem polskiej kuchni, ale wszystkie potrawy są przepyszne. Chyba od tej wizyty pokochałem polską kuchnię. na pewno tam wrócę!

Dziękujemy, Андрей П
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Tragedia naprawdę nie polecam dzisiaj byliśmy i powiem szczerze okropne jedzenie bez smaku niema menu P.Magdy Gessler porażka

5  Dziękujemy, zajazdbabski
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Piękne miejsce, miła obsługa, dobre jedzenie polecam!!! Warto przyjść i się zrelaksować tutaj. Przyjemna atmosfera

Dziękujemy, Kasia R
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa bardzo dobre jedzenie, bigos tak dobry jak u babci. Sam ogródek jest cudownym miejscem w którym można odpocząć od szumu Krakowa

Dziękujemy, Monn96

Kiełbasa i Sznurek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kiełbasa i Sznurek? Podziel się wrażeniami!