“Super”
Browar Lubicz — recenzja

Browar Lubicz
Zamów online
Nr 612 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wszystko było super! pyszne dania i dla dziecka też. Akcja na piwo przyjemna! Bardzo polecam dla rodziny

Dziękujemy, Anastasiia P

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka minut spacerem od Galerii Krakowskiej. Idealne miejsce na piwo ze znajomymi. Polecam zestaw degustacyjny i sale z widokiem na podworko. Jedzenie dosc srednie. Sala z kacikiem dla dzieci nieporównywalnie brzydsza. Kacik zawiera stolik i malowanki oraz konika na biegunach.
Zdecydowanie lepsze miejsce na wyjscie dla znajomych niz rodzinne popoludnie.

Dziękujemy, PatrycjaPaulinaB
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Kącik dla dzieci w sali dla palących rozwalił mnie na łopatki.
Ryba fatalna. Bardzo dobra lemoniada.
Nie polecam dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, AnonimusNikt
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lunch dnia. Barszcz i salatka „z serem greckiem i arbuzem” oraz ryba w orzechowej panierce z kapusta i ziemniakami. Salatke widac na zdjeciu, zero salaty, troche arbuza kiepskiej jakosci, kilka mini kawalkow sera. Zero smaku, porazka. Ryba zasolona, kapusta zasypana kminkiem. Niezjedzone. Moja salatke najpierw podano komus innemu, nastepnie zabrano z tamtego stolu i podano mi. Wizyta 12.07 okolo 13:00.

Dziękujemy, 924magdalenar
Zrecenzowano 24 maja 2019

Odwiedzając Kraków, koniecznie trzeba odwiedzić Browar Lubicz ;) piwo jest genialne, jest wręcz nieporównywalne z innymi, masowej produkcji piwami... Widać, że miejsce prowadzone przez ludzi z pasją. Niebezpieczna promocja 2 litrowe piwa w cenie 1 ;) Do tego świetna oferta lunchowa. Wychodząc nie sposób przeć się zestawom prezentowym :) Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka_S-a

Browar Lubicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Browar Lubicz? Podziel się wrażeniami!