“Polecam”
Kino Ars — recenzja

Kino Ars
Nr 19 wśród 78 Gry i zabawy (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 1–2 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: ARS to jedno z najstarszych działających kin w Krakowie. W 5 działających w obrębie kina salach (kinoteatr Reduta, Aneks, Kiniarnia, Salon, Gabinet) łączymy filmowe tradycje z ukierunkowaniem na potrzeby każdego widza. Pomaga nam w tym unikalna atmosfera. Każdemu potrzebne są marzenia, a kino to ich świątynia. Wpadnij do nas i spełniaj swoje marzenia.
Przydatne informacje: Toalety, Schody/winda, Możliwość zakupu żywności, Zajęcia dla małych dzieci
Zrecenzowano 16 maja 2016

Wspaniałe kino z niepowtarzalnym klimatem. Świetna lokalizacja w samym centrum krakowskiego Starego Miasta. Polecam każdemu.

1  Dziękujemy, laghera
Napisz recenzję
Kino Ars — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 22 lutego 2016

Kino ARS to miejsce legenda w Krakowie. Uwielbiam je za wszystko: klimat, obsluge, lokalizacje, repertuar, fotele, ceny wszystko! Nie ma zadnego porownania z multipleksami, seanse nie tylko w porach wieczornych, co sprawia ze mozemy w srodku dnia prosto z zgielku Krakowskiego Rynku uciec na chwile w swiat filmu i sztuki. Naprawde warto!

1  Dziękujemy, TripAddict88
Zrecenzowano 5 lutego 2016

Kino urządzone w starej kamienicy, co dodaje mega klimatu temu miejscu. Kilka sal - mniejszych i większych, nazwanych w nietypowy sposób, np: salon, gabinet. Warto odwiedzić to miejsce przede wszystkim dlatego, że nie wygląda tak jak każde sieciowe kino. Jest to miejsce urządzone w starym stylu, bardziej przypomina wystrojem teatr niż kino. Kolejnym plusem jest cena biletów - znacznie niższa niż w innych kinach. Standardowo można przed wejściem zakupić popcorn, napój bezalkoholowy lub alkoholowy. Dla osób obchodzących danego dnia urodziny, bilet za free. Podsumowując, zdecydowanie polecam odwiedzić to miejsce.

1  Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 2 listopada 2015

Kino w starym, dobrym stylu. Moje drugie ulubione, po Kinie pod Baranami. Klimatycznie urządzone sale, umiejscowione w starej kamienicy w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego. Kino pokazuje filmy, których nie spotkamy w multipleksach, ale zdarzają się również megaprodukcje z czołówek "list przebojów".

1  Dziękujemy, Dominika T
Zrecenzowano 18 października 2015

Piekne sale kinowe dla których warto zapłacić nawet za kiepski film. W kinie pokazywane sa ambitne filmy, warto śledzić promocyjne bilety w akcjach "6 zł za sztukę" - kinowe hity za 6 zlotych

1  Dziękujemy, KatarzynaJoanna

Kino Ars — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kino Ars? Podziel się wrażeniami!