“Bardzo dobra polska kuchnia z sympatyczną obsługą w miłym wnętrzu”
Restauracja Pistacja — recenzja

Restauracja Pistacja
Nr 585 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja Pistacja to pełna zieleni i kwiatów oranżeria, zna jdująca się w kamienicy w samym centrum Krakowa. Serwujemy dania m.in.kuchni europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Możemy przyjąć jednorazowo nawet do 120 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, co zapewnia pełen komfort podczas organizowanych u Nas imprez.

Bardzo chętnie odwiedzam tę restaurację ze względu na smaczne i niebanalne jedzenie oraz bardzo miłą obsługę. Do tego jest tam zazwyczaj przyjemnie i spokojnie.

Dziękujemy, Alex B

Restauracja znajduje się w doskonałej lokalizacji, a wystrój i grająca tam muzyka pozwala się wyciszyć i spokojnie porozmawiać z bliskimi przy elegancko zastawionym stołem. Na pierwszy rzut oka restauracja wydaje się „zwykła”, ale zasiadając za stołem i przeglądając menu natychmiast odczucia sie zmieniają. Dania przepyszne- szczególnie zupa z dyni, która pojawiła się we wkładce jesiennej- mistrzostwo, można wybrać czy ma być łagodna czy ostra, drugie dania ciężko wybrać, ale u mnie królują makarony, które są przygotowane tak, jak lubię, aromatyczne sosy i dodatki sprawiają, ze chce się więcej i więcej! Największym atutem tej restauracji jest obsługa- dokładnie Pan Kazimierz❤️. Osoba niezwykle profesjonalna i wykwalifikowana pod każdym względem, podchodzi do każdego klienta indywidualnie, odpowie na wszystkie pytania i zadba o dobre samopoczucie swoich gości :). Do Pistacji można isc jedynie na herbatę, ale musi podać ja Pan Kazimierz ☺️.

Dziękujemy, PaulinaK4751
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Z okazji Chrztu Świętego synka postanowiliśmy z mężem zorganizować tu małe przyjęcie w postaci uroczystego obiadu dla naszej rodziny (20 osób). Dania były przepyszne, wino stołowe również (szczególnie białe). Klasycznie przybrany stół, obsługa przemiła z niezwykle wysoką kulturą osobistą. Bardzo dobry kontakt z menedżerką - Panią Katarzyną, która pozostaje otwarta na propozycje i chętnie służy pomocą.
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, KiRePo
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Bardzo urocza restauracja usytuowana bardzo blisko centrum ale bardzo cicha spokojna godna polecenia osobą szukającym klimatycznego miejsca. Co do jedzenia bak słów lepsze niż u Mamy:) obsługa na bardzo wysokim poziomie szczególnie Pani Kasia :)

Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

W restauracji Pistacja zdecydowaliśmy się urządzić nasz obiad weselny.
Managerka, pani Katarzyna bardzo pomogła nam przy zaplanowaniu całego przyjęcia, świetnie doradziła przy wyborze dań i tzw. "zimnej płyty". Na plus także bezproblemowy i bardzo miły kontakt, wszelkie pytania i wątpliwości mogliśmy na bieżąco skonsultować z panią Kasią.
Jeśli chodzi o sam obiad, to jako dania główne wybraliśmy kurczaka w sosie pistacjowym oraz polędwiczki wieprzowe w sosie. Oba dania były wychwalane przez gości, smaki wyważone, porcje absolutnie wystarczające. Największa furorę zrobiły jednak desery: suflet czekoladowy oraz krem brulee - wszyscy goście bardzo chwalili.
Samo miejsce jest bardzo klimatyczne (na obiad weselny zajęliśmy dolną salę - bardzo przytulna ale też elegancko urządzona).
Serdecznie polecam Pistację jako restaurację idealną na przyjęcia w większym gronie, obiady, kolacje jak również i na kawę z ciachem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Nartith

Restauracja Pistacja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pistacja? Podziel się wrażeniami!