“Przepyszne jedzonko, przesympatyczna obsługa!”
Restauracja Pistacja — recenzja

Restauracja Pistacja
Nr 617 wśród 2 030 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja Pistacja to pełna zieleni i kwiatów oranżeria, zna jdująca się w kamienicy w samym centrum Krakowa. Serwujemy dania m.in.kuchni europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Możemy przyjąć jednorazowo nawet do 120 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, co zapewnia pełen komfort podczas organizowanych u Nas imprez.
Zrecenzowano 20 marca 2019

Pistacja to urokliwe, gustownie urządzone miejsce z przesympatyczną obsługą, która wita wszystkich z uśmiechem i zawsze stara się dołożyć wszelkich starań żeby goście byli zadowoleni. Miałam okazję skosztować kilka rodzajów dań z makaronem i wszystkie były świetnie doprawione a porcje naprawdę duże! Jeśli szukacie klimatycznego miejsca ze smacznym i świeżym jedzeniem w przystępnych cenach, polecam Pistację. Ja na pewno jeszcze nie raz tam wrócę!

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Joanna S

Zrecenzowano 24 listopada 2018

Wczorajsza wieczerza businessowa była ze wszech miar bardzo pożyteczna. Ponownie uwierzyłem w naszych restauratorów. Wraz z żoną w otoczeniu znajomych bawiliśmy na kolacji w tym lokalu choć trzeba przyznać że nie czuliśmy się klientami ale GOŚĆMI..Bo nie ona zarobku na kliencie jak sie okazuje zależy właścicielom ale by każdy był zadowolony z posiłku,obsługi i atmosfery.Zaiste panujące klimat polecam wszystkim szukającym odprężenia po tygodniowej walce z wszechogarniającą nas przeciętnością. Tu jest inaczej..tu każdy poczuje że jest obiektem troski personelu by był zadowolony.Uczta dla receptorów smakowych polana sosem troskliwego zainteresowania .Potrawy podawane w odpowiedniej temperaturze w konfiguracjach uzgodnionych nawet poza kartą..Życzenie gościa jest rozkazem dla obsługi a zmysły powonienia i smaku potwierdzają że był to dobry wybór.Polecam zatem Pistacje każdemu smakoszowi.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, DUSZAN
Zrecenzowano 23 listopada 2018

Witam,
Serdecznie polecam Restaurację Pistację pod każdym względem. Mieliśmy w tym roku w czerwcu 2018 przyjęcie weselne - pełen profesjonalizm, obsługa cudowna - uśmiechnięci, sympatyczni i przede wszystkim kompetentna Załoga, Menedżerka Kasia wspaniała. Wszyscy goście są zadowoleni, nikt nie narzekał, dopytywali jak znaleźliśmy tak niesamowitą, uroczą restaurację, nie dość zielonego , przyjemnego dla oka wystroju, to jeszcze z smacznym i pięknie podanym jedzeniem. Nie było żadnej potrawy, która by gościom nie spasowała - co jest rzadkie. Pochwała i ukłony również dla Kucharza:)
Polecam i jeszcze raz polecam, jeśli ktoś się jeszcze waha - niepotrzebnie!!!!! Brać w ciemno.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jesień,wieczór,deszcz a w środku miło i ładnie....
Niezwykle mila i uśmiechnięta obsługa, bardzo sympatyczne potrawy i później niewyczerpalne zapasy słodkiego i zimnej płyty. Cieszę się, że są takie lokale i gorąco zachęcam aby do nich chodzić...

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 387jerzyn
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Bardzo miły wystrój dużo zieleni , możliwość wydzielenia miejsca na przyjęcie. Obsługa super , obsługa sprawna pilnuje żeby nie zabrakło napoi w kieliszkach , pyta o wrażenia. Menu włoskie ale dla miłośników kuchni tradycyjnej polskiej zestaw podstawowy czyli schabowy z kapustą i rosól.i pierogi Menu dla dzieci jest. Na koniec pyszny napój z życzeniami od personelu restauracji . wino sok z pomarańczy z lodem.super

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, malgosia12

Restauracja Pistacja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pistacja? Podziel się wrażeniami!