“Imieniny przyjaciół”
Restauracja Pistacja — recenzja

Restauracja Pistacja
Nr 640 wśród 2 026 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja Pistacja to pełna zieleni i kwiatów oranżeria, zna jdująca się w kamienicy w samym centrum Krakowa. Serwujemy dania m.in.kuchni europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Możemy przyjąć jednorazowo nawet do 120 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, co zapewnia pełen komfort podczas organizowanych u Nas imprez.
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Bardzo miły wystrój dużo zieleni , możliwość wydzielenia miejsca na przyjęcie. Obsługa super , obsługa sprawna pilnuje żeby nie zabrakło napoi w kieliszkach , pyta o wrażenia. Menu włoskie ale dla miłośników kuchni tradycyjnej polskiej zestaw podstawowy czyli schabowy z kapustą i rosól.i pierogi Menu dla dzieci jest. Na koniec pyszny napój z życzeniami od personelu restauracji . wino sok z pomarańczy z lodem.super

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, malgosia12

Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naganne jest stawianie na stół butelki po oliwie z oliwek z zawartością taniego oleju slinecznikowego... Podarte menu sklepowe taśma klejąca i oderwane rogi także nie świadczą dobrze o tej restauracji. Koło ratunkowe knajpy to kompetentna obsługa. Ps. A w sałatce ser wędzony imituje dumnie oscypka który widnieje w karcie. Restauracja do głębokiej rewolucji kuchennej. Na te chwile tylko albo aż 1 gwiazdka.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, _milciu
Zrecenzowano 21 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak zwykle wspaniale, ale najlepszy jest kelner Pan Kazimierz. To człowiek który z pasją robi to co lubi. pozdrawiam !

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Paulina W
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

Witam. 30 grudnia organizowaliśmy w Pistacji kolacje weselną dla 75 osób. Tak jak wspomniane w tytule, po wszytskim smiało moge stwierdzić, że był to najlepszy wybór jaki moglismy podjąć. Lokalizacje w zasadzie wybraliśmy przypadkowo ponieważ ślub był u Karmelitów a część dalsza imprezy w lokalu 3 ulice dalej spośród innych okolicznyh lokali odrazu przyciągnęło as wnętrze.
Pani Katarzyna z pełnią swojej uprzejmosci od początku służyła dobrą radą jednocześnie będąc otwartą na wszelkie propozycje. Obsługa podczas imprezy wysmienita- usmiechnięta i zgrana. Wnetrze super- niebanalne i pełne roślinnosci nadające ciepłego klimatu. a teraz kuchnia:
Menu:
-Krem z pomidorów z pistacjami (podane z tabasco wyśmienite)
-Polędwiczki wieprzowe z zielonym pieprzem z jabłkami i ziemniaczkami opiekanymi (wszystko stanowiło świetną a przede wszystkim smaczną kompozycje)
-Deser Suflet czekoladowy z sosem i lodami (to była wisnienka na torcie- o smaku nawet nie muszę się rozpisywać "niebo w gębie":) natomiast na uwagę zasługuję technika- podać suflet dla grupy 75 osób zachowując płynność w środku to sztuka. Brawo dla szefa kuchni!!.
Reasumując:
Swietny wybór na impreze zorganizowaną! Ja osobiście wywodzę się ze swiata gastronomi i nic złego powiedzieć nie mogę a wręcz przeciwnie.
Jeszcze raz pozdrowienia dla Pani Kasi, która w zasadzie wszystko nam zorganizowała :)

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, DawidK761
Zrecenzowano 3 czerwca 2017

Byliśmy w kwietniu na rodzinnym obiedzie, w środku tygodnia około godziny 15.00. Nie było problemu z wolnym stolikiem, bo oprócz nas była jedna rodzina. Obsługa bardzo miła, wnętrze ładne, spokój i cisza, w tle łagodna muzyka. I na tym tyle plusów. Za niedużą porcję dla dziecka: frytki, surówka z marchewki, pierś z kurczaka w panierce( sucha z przypaloną panierką), krem pomidorowy i sałatkę z indyka (mięso znów strasznie suche), rosół i sałatkę z mozzarellą, zapłaciliśmy ponad 130 zł. Smakowo i jakościowo zdecydowanie średnio. Żadne danie nie zachwyciło nas, a mięso było suche i niedobre. Jak za taką jakość zdecydowanie zbyt wygórowane ceny. Nie polecam,

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Ania A

Restauracja Pistacja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pistacja? Podziel się wrażeniami!