“POLECAM!!!”
Polski Pub — recenzja

Polski Pub
Nr 7 wśród 33 Bary i puby (Kraków)
Opis: Średniowieczne mury kryją niejedną niespodziankę . W Polskim Pubie znajdziecie Państwo cała gamę wybornych alkoholi z całego świata , znakomite drinki w atrakcyjnych cenach, pyszną kawę. Dla znawców – wiele gatunków piwa , w tym świeże piwo –prosto z tanka. To rzadka okazja , aby skosztować piwa 14 dniowego prosto z browaru. Na największym ekranie w centrum miasta obejrzycie na żywo największe szlagiery piłkarskiej Ligi Mistrzów, walki bokserskie czy inne wydarzenia sportowe i kulturalne.
Zrecenzowano 5 września 2019

Jeszcze nigdy nie wystawialam opinii w Internecie, nic mnie nigdy nie zachwycilo lub nie zniesmaczylo do tego stopnia, zeby zasluyc na moj czas spedzony przed komputerem. Ale w przypadku tego lokalu postanowilam zrobic wyjatek, bo tak SUPER nie bylo jeszcze nigdzie! Lokalizacja idealna, jedzenie wysmienite, a obsluga na najwyzszym poziomie! Spedzilam z partnerem 5 ,dni w Krakowie i 5 dni z rzedu odwiedzalismy Polski Pub, nawet pare razy dziennie;) i kiedys na pewno jeszcze tu wrocimy!

Dodatkowo chcialabym serdecznie pozdrowic i jeszcze raz podziekowac za swiatowej klasy obsluge panu Krzysztofowi! Takiego uprzejmego, milego i pelnego profezjonalizmu kelnera nie spotkalam jeszcze nigdzie i nigdy wczesniej! Zyczymy z pertnerem mnostwa sukcesow!

Dziekujemy raz jeszcze, wszystko bylo absolutnie idealne!
Pozdrawiamy serdecznie z Wiednia;) i do zobaczenia!

2  Dziękujemy, EmiliaAlex
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Polski PubOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za wizytę i pozostawioną ocenę .Jest to dla nas największa nagroda i satysfakcja oraz motywacja do nieustannej pracy nad jakością naszych usług. Pan Krzysztof jest bez wątpienia jednym z najlepszych naszych Pracowników z których jesteśmy dumni . Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie !

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcone świetnymi opiniami postanowiłyśmy wybrać się z koleżanką do Polskiego Pubu na kolację i kilka drinków. Po dotarciu na miejsce na pierwszy rzut okazało się, że nie uda nam się znaleźć wolnego stolika ze względu na transmisję meczu i wszystkie zajęte miejsca. Nieoczekiwanie, z pomocą przyszedł bardzo sympatyczny manager Mario. Pomógł nam w znalezieniu małego stoliczka, na uboczu, tak by w spokoju móc cieszyć się wieczorem. Z uśmiechem podał nam karty i życzył dobrego wieczoru . Kelner Andrei, który nas obsługiwał wykazał się życzliwością profesjonalizmem na tym samym poziomie. Doradził w wyborze dań i drinków, które okazały się być wyśmienite. Wraz z koleżanką postanowiłyśmy napisać opinie, bo dawno nie spotkałyśmy się z tak sympatycznym podejściem obsługi. Podsumowując, jeśli zastanawiacie się gdzie spędzić wieczór, Polski Pub jest najlepszym wyborem.

Dziękujemy, KarolinaSw66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Polski PubOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
W imieniu swoim i pracowników chciałabym podziękować za zamieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Bardzo się cieszę, że doceniła Pani zarówno smak , wygląd naszych dań jak też jakość serwisu.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo nie polecam,0 obsługa,0 wszystko. Zostałem po prostu zignorowany. kelnerzy mnie zignorowali!!

Dziękujemy, maksvelik55
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Polski PubOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za wizytę .Jakość obsługi jest dla nas bardzo ważna i staramy się cały czas ją doskonalić. Najmocniej przepraszam za to, że w trakcie Pana wizyty nie udało nam się zapewnić Panu serwisu jakiego Pan oczekiwał.Pub rządzi się swoimi prawami i jest lokalem, gdzie przyjęło się zwykle składanie zamówienia przy barze. Niemniej jednak mimo pełnego lokalu taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Super obsługa. Pełen profesjonalizm. Potrafią doradzić i interesują się czy wszystko smakuje i czy jest ok. :) Dania super podane i bardzo bardzo smaczne. Serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, daro66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Polski PubOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy za wizytę i polecenie naszego pubu!

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Byliśmy dzisiaj z kumplami na rynku i szukaliśmy baru, który grałby mecz naszej ulubionej drużyny piłkarskiej. Weszliśmy do Polskiego Pubu i zapytaliśmy menagera Mariusza o transmisję. Z pełnym entuzjazmem i uśmiechem powiedział, że nie będzie problemu po czym wskazał nam stolik gdzie by się nam najlepiej oglądało. Miejsca były genialne, tak samo jak atmosfera i napoje, dziękujęmy bardzo. Przy najbliższej okazji odwiedzimy was ponownie!

Dziękujemy, Tomek T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 586ewac, Dyrektor generalny, Polski PubOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dziękujemy za wizytę w Polskim Pubie i podzielenie się opinią z innymi podróżującymi. Dziękuję za docenienie naszej obsługi . Cieszymy się , wizyta u nas pozostawiła niezapomniane wrażenia i serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Polski Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Polski Pub? Podziel się wrażeniami!