“Można bardzo smacznie zjeść”

Restauracja Trzy Kaczki
Nr 530 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 4 września 2019

Wybraliśmy się rodzinnie na obiad. Słyszeliśmy sporo dobrych opinii na temat tej restauracji. I powiem jedno. Opinie były słuszne. Restauracja ma swój klimat, jest na uboczu co ma swoje plusy - z dojazdem nie ma żadnych problemów. Jedzenie pyszne! Zamówione dania były podawane równocześnie wszystkim. Bardzo spodobał nam się ogródek - klimatyczny. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, agnieszkaokon

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo profesjonalna obsługa i wyjątkowo smaczne jedzenie. przyjazny, optymistyczny wystrój i klimat - polecam szczególnie ogródek (a właściwie ogród), niezwykle przestronny, mieszczący się w owocowym sadzie na zapleczu restauracji. Zaglądam tu regularnie od 5 lat i nie zdarzyło się jeszcze, abym wyszedł rozczarowany. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

restauracja o cenach wysokich jak na serwowane jadło. Niczym nie zaskakuje, a nawet rozczarowuje. 35 zł za hamburgera podłej klasy to lekka przesada. Jedynie na uwagę zasługuje menu lunchowe.

Dziękujemy, wojciech_414
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Niekoniecznie moj klimat, chyba trendy miało być ale wyszło jakoś pospolicie.... Jedzenie bez rewelacji....Nie powrócę tam....

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Rzecik
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne, klimatyczne miejsce. Bardzo miła obsługa. Wspaniały żurek, policzki, żeberka. Menu dziecięce bardzo w porządku - wielkość porcji przystosowana do możliwości dzieci. Kawa, lody - super.
Polecam wszystkim.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Joanna S

Restauracja Trzy Kaczki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Trzy Kaczki? Podziel się wrażeniami!