“Jak wesele w Krakowie, to tu”
Restauracja Avangarda — recenzja

Restauracja Avangarda
Nr 923 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kleparz
Opis: AVANGARDA TO MOJE SPEŁNIONE MARZENIE O MIEJSCU Z NIEPOWTARZALNYM NASTROJEM KRAKOWSKIEGO XX-LECIA MIĘDZYWOJENNEGO, GDZIE KAŻDY GOŚĆ MOŻE SKOSZTOWAĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI POTRAW Z PRODUKTÓW POCHODZĄCYCH Z WŁASNYCH UPRAW. STARANNIE DOBIERAMY NASZE SKŁADNIKI, ABY MOGLI PAŃSTWO W PEŁNI POZNAĆ ZDROWE I WYJĄTKOWE POLSKIE SMAKI. WŁAŚCICIEL Jacek Baranek
Zrecenzowano 13 września 2019

Miałam okazję być na weselu mojej kuzynki, organizowanym właśnie tutaj. Świetna atmosfera, jedzenie bardzo dobre (pierwszy raz tak wiele zjadłam na takiej imprezie, aż miałam wyrzuty sumienia). Wystrój był prześliczny. Naprawdę, nie zapomnę tego wesela. Przymierzam się do swojego i to jest miejsce, w którym je urządzimy. Bardzo polecam!

Dziękujemy, kasiulec86

Zrecenzowano 11 września 2019

dobre miejsce na imprze weselna , przestronne, czyste, schludne, smaczne jedzenie sprawna obsluga, polozenie tuz przy plantach opodal domu turysty

Dziękujemy, Yurek E
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Miałam okazje pojawić się w tej restauracji wraz z rodziną, w niedziele. Czas oczekiwania miał być około 20 min. Jak wspomniała kelnerka, niestety minęło 40 minut poszłam się upomnieć. Połowa z nas dostała danie dnia po około godzinie, reszta czekała dalej. W tym czasie Ci co dostali zdążyli zjeść,a reszta czekała dalej - na placki ziemniaczane. Myśle jednak ze placki ziemniaczane nie są tak wymagającym daniem, dostaliśmy je po 1 godzinie i 40 minutach. Kelnerka oczywiście przepraszała, ale to nie do niej pretensje bo widać było ze robiła wszystko co mogła. Jednak tłumaczyła to tym ze jest jedna osoba na kuchni, a zaznaczę ze była to niedziela. Jakiś szok, jak jedna osoba może sama pracować na kuchni w weekend? Dodatkowo sama kelnerka tarła ziemniaki na te placki (sama o tym powiedziała), śmiech na sali poprostu. Ostatecznie placki były moim zdaniem niedosmażone i lekko surowe w środku, a sosu było tyle ze ledwo starczyło na jeden placek.
Ostatecznie nie polecam.

Dziękujemy, MonikaW2186
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Smród od samego wejścia. Komunistyczny wystrój. Okropne jedzenie, przyprawione wegetą. Kelnerka w podeszłym wieku, w komunistycznym uniformie, strasznie nieprzyjemna. Radzę omijać wielkim łukiem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, szczególnie w wieczór walentynkowy. Czuliśmy się z żoną wyjątkowo, ceny bardzo przystępne, a jedzenie wyśmienite. Mógłby być nieco większy wybór win francuskich. Mają świetne warzywa i przetwory z własnych ekologicznych upraw, co dzisiaj niezwykłe. Na pewno będziemy jeszcze nie raz...

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Bartson1

Restauracja Avangarda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Avangarda? Podziel się wrażeniami!