“dobre miejsce na impreze weselna”
Restauracja Avangarda — recenzja

Restauracja Avangarda
Nr 919 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Okolica: Kleparz
Opis: AVANGARDA TO MOJE SPEŁNIONE MARZENIE O MIEJSCU Z NIEPOWTARZALNYM NASTROJEM KRAKOWSKIEGO XX-LECIA MIĘDZYWOJENNEGO, GDZIE KAŻDY GOŚĆ MOŻE SKOSZTOWAĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI POTRAW Z PRODUKTÓW POCHODZĄCYCH Z WŁASNYCH UPRAW. STARANNIE DOBIERAMY NASZE SKŁADNIKI, ABY MOGLI PAŃSTWO W PEŁNI POZNAĆ ZDROWE I WYJĄTKOWE POLSKIE SMAKI. WŁAŚCICIEL Jacek Baranek

dobre miejsce na imprze weselna , przestronne, czyste, schludne, smaczne jedzenie sprawna obsluga, polozenie tuz przy plantach opodal domu turysty

Dziękujemy, Yurek E

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Miałam okazje pojawić się w tej restauracji wraz z rodziną, w niedziele. Czas oczekiwania miał być około 20 min. Jak wspomniała kelnerka, niestety minęło 40 minut poszłam się upomnieć. Połowa z nas dostała danie dnia po około godzinie, reszta czekała dalej. W tym czasie Ci co dostali zdążyli zjeść,a reszta czekała dalej - na placki ziemniaczane. Myśle jednak ze placki ziemniaczane nie są tak wymagającym daniem, dostaliśmy je po 1 godzinie i 40 minutach. Kelnerka oczywiście przepraszała, ale to nie do niej pretensje bo widać było ze robiła wszystko co mogła. Jednak tłumaczyła to tym ze jest jedna osoba na kuchni, a zaznaczę ze była to niedziela. Jakiś szok, jak jedna osoba może sama pracować na kuchni w weekend? Dodatkowo sama kelnerka tarła ziemniaki na te placki (sama o tym powiedziała), śmiech na sali poprostu. Ostatecznie placki były moim zdaniem niedosmażone i lekko surowe w środku, a sosu było tyle ze ledwo starczyło na jeden placek.
Ostatecznie nie polecam.

Dziękujemy, MonikaW2186
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Smród od samego wejścia. Komunistyczny wystrój. Okropne jedzenie, przyprawione wegetą. Kelnerka w podeszłym wieku, w komunistycznym uniformie, strasznie nieprzyjemna. Radzę omijać wielkim łukiem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, szczególnie w wieczór walentynkowy. Czuliśmy się z żoną wyjątkowo, ceny bardzo przystępne, a jedzenie wyśmienite. Mógłby być nieco większy wybór win francuskich. Mają świetne warzywa i przetwory z własnych ekologicznych upraw, co dzisiaj niezwykłe. Na pewno będziemy jeszcze nie raz...

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Bartson1
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie, obsługa bardzo miła, wystrój restauracji godny podziwu, restauracja wprost idealna, miejsce warte polecenia

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Bartson

Restauracja Avangarda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Avangarda? Podziel się wrażeniami!