“Jadło dla studentów”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Niebo w Gębie
Nr 1 573 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 5 września 2019

Dobra lokalizacja, smaczne jedzenie i stosunkowo nie jest drogo. Jadłodajnia dla żaka i raczej mniej wybresnych głodomorów

Dziękujemy, Elżbieta S

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

I ja tu byłam miód i wino piłam a co jadłam było smacznie i niezbyt drogo pewnie jeszcze tu wrócę kiedyś i wam polecam to miejsce.

Dziękujemy, GAZdowa
Zrecenzowano 5 lutego 2017

Lokalizacja świetna ale posiłki tylko z nazwy "domowe". Jak za taką jakość, ceny są zbyt wysokie. Atmosfera nie powala na kolana, gdyż jest to typowa jadłodalnia. Na pewno nie wrócę.

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, ngalczynska
Zrecenzowano 4 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Urzywajac jeden z portali zamowilam imieninowa kolacje dla mojej tesciowej.

I tu zaczyna sie naprawde interesujaca historia... email z potwierdzeniem zamowienia otrzymalam bardzo szybko. Ale okolo godziny do zrealizowania zamowienia zadzwonil tel do Mojej Tesciowej - Pan z owej resteuracji poinformowal ja ze rzekomo byla kolizja w miescie i samochod ktory mial dostarczyc zamowienie nie jest w stanie dojechac. Coz... ludzka rzecz prawda?!
Tesciowa w rozmowie telefonicznej poprosila o przesuniecie dnia zamowienia na niedziele. Nie chciala narazac pracownikow na dodatkowy stres zwiazany z dostarczaniem w sytacji w jakiej rzekomo sie resteuracja znalezla. Umowila sie na nastepny dzien na godziene 17:00 .

W niedziele ( w dniu zamowienia) godzine przed planowana kolacja moja tesciowa otrzymala kolejny telefon z wyzej wymienionej resteuracji i tym razem Pani poinformowala ja o zrobionym zwrocie pieniedzy i o nie mozliwosci zrealizowania zamowienia!!!

Godzine przed!!!!! Jestem oburzona taka obsluga! Byl TO moj pierszy raz kiedy korzystalam z waszego portalu i nie umiem wystarczajaco wyrazic jak bardzo jestem rozczarowana i zawiedziona! Tlumaczenie Pani z resteuacji ze nie maja transportu jest niedorzeczne! Co za absurd!
Nie polecam korzystania z ich uslug. Czuje sie naprawde oszukana i zawiedziona. Teraz kolacja niespodzianka juz nie jest niespodzianka a Moja Tesciowa zostala w domu bez kolacji. Dziekuje Wam za to Bardzo!!!!! PORAZKA!!!!

Termin wizyty: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano 1 października 2016 z urządzeń przenośnych

Naprawdę świetne dania, wielkie, w miarę tanie, zniżki studenckie, dobra lokalizacja, polecam na obiady w większym gronie

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, aleksandraw130

Niebo w Gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Niebo w Gębie? Podziel się wrażeniami!