“Świetna pizza”
Pizzeria Fun — recenzja

Pizzeria Fun
Nr 840 wśród 1 938 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Pizza i makarony przebijają ofertę wielu restauracji w centrum. Pizza na chrupiącym cieście, widoczne dodatki, makarony bardzo dobre, duży burger i do tego bardzo dobre frytki. Dodatkowym atutem lane piwo Holba i cytrynowy Litovel. Miła pobsługa, ceny przystępne. Polecam, ja na pewno tu wrócę.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, AniaOSz

Zrecenzowano 7 czerwca 2018

Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest pyszne i świeże, obsługa bardzo miła. Lokalik mały ale bardzo przytulny. Niestety mieszkam dość daleko ale mają też wywóz więc zawsze jak mam ochotę na pyszną i dużą pizze mogę ją mieć :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, bartlomiejr2017
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacja ! Cena vs jakość = DOSKONAŁA. Nigdy mnie nie zawiedli, zawsze tak samo dobra. Minusem może być jedynie czasami zbyt długi czas dostawy. Ale na tak dobra pizzę warto poczekać dłużej. Na uwagę zasługuje świetne cienkie i nie tłuste ciasto. Wzbogacone świeżymi składnikami :) polecam DIaboli oraz Pizza Fun.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, jakubd959
Zrecenzowano 12 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce, ceny bardzo dobre. Burgery smaczne choć trochę przesmażone. Najbardziej mnie zdziwiło, że bułka była sporo większa od mięsa, trochę to dziwne. No i w moim burgerze był tylko majonez, a to powoduje, że staje się on mdły. Polecam dodawać obok jakiś sos, albo lepiej do środka. Sam majonez nie daje rady smakowo.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Y2861HNnataliac
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Nie wszystkiego zdążyłam spróbować z menu ponieważ pizza i burgery są tak pyszne, że tylko o nich myślę w kontekście Pizzeri Fun. Miejsce niby na uboczu, niezbyt rzucające się w oczy, w środku dużego osiedla. Po takich miejscach najczęściej nie spodziewam się zbyt wiele. A tu wielkie zaskoczenie bo zarówno obsługa jak i jakość potraw wielokrotnie przebija krakowskie standardy.
Burgery sa O G R O M N E! Wspaniałe, idealnie wysmazone mięso i perfekcyjne dodatki zamknięte w chrupiącej buleczce. Aczkolwiek jest to opcja na duuuuzy głód.
Pizza delikatna, krucha, chrupiąca. Bardzo fajne ciasto i sos. Dodatki bardzo dobrej jakości.
Polecam, bo jak nie polecać takiego miejsca?

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Aleksandra J

Pizzeria Fun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Fun? Podziel się wrażeniami!