Kraków

“Więcej Europy w Azji”
Hana Sushi — recenzja

Hana Sushi
Zamów online
Nr 217 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przeciętna, europejska kuchnia. Trudno było mi w zamówionych daniach odnaleźć nuty koreańskie /zupełny brak chili, a co za tym charakterystycznej dla tamtejszej kuchni ostrości smaku/ jak i japońskie /brak wyrafinowania/. Wnętrze też zupełnie nieprzystające do stylu tak koreańskiego jak i japońskiego, z uwagi na przeładowanie dekoracji, kto wymyślił to pseudo hanami?

Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dopracowane do perfekcji harmonijne wnętrze urzeka, można w pełni skoncentrować się na spotkaniu i posiłkach. Jest pysznie, atrakcyjnie dla oka i podniebienia
Reasumując:
nieszablonowe podejście do japońskiej kuchni od strony wyglądu i kompozycji dań, najwyższej jakości składniki, najwyższa jakość obsługi klienta. Profesjonalny zespół, mili i uprzejmi. Przewidują potrzeby klienta, są "obecni" . Od razu widać, że tworzą dobrze zgrany team dbający o klienta. Jestem zachwycona jakością obsługi !!! Zachwycający wystrój lokalu, perfekcyjny w każdym detalu !
Gorąco polecam !

Dziękujemy, Iwona D
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Beznadziejne w sushi z serkiem philadephia brak serka, prosiłam bez sosu dostałam z sosem, w porcji która miała składać się z 6 sztuk były dwie, a imbiru jak kot napłakał

Dziękujemy, juliapN1298FG
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Najlepsze suhi i obsługa w Krakowie, do wyboru części tuńczyka a nie jak w większości suhi dają co mają czyli co kupili by zarobić, niebo w gębie

Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Pyszne sushi,ebi gyoza oraz ramen.Myśle że i cała reszta w menu jest warta skosztowania ale to nastepnym razem. Przemiła i uśmiechnięta Pani Agata ktora nas oobsługiwala. Lokal pełny klientów wiec warto wczesniej zarezerwowac stolik. Nasze zamówienie podane w rozsądnym czasie. Wrócimy tu na pewno! :)ale i polecać rownież bedziemy.

Dziękujemy, Dorota P

Hana Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hana Sushi? Podziel się wrażeniami!