Zrecenzowano: 5 maja 2019

ANGEL CITY 42, świetny pobyt, czysto, piękny apartament z niemiłym zaskoczeniem - na łóżku małżeńskim materac śmierdział wymiocinami, ale przenieśliśmy się na sofę i było bez problemów, ogólnie bardzo polecam! Lokalizacja jedna z lepszych możliwych w Krakowie, zaraz obok Galerii Krakowskiej, niedaleko do Floriańskiej, fajny widok z balkonu

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, miketrn
Zrecenzowano: 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety apartament ktory otrzymalismy mocno odbiegal jakoscia od oferty sprzedazowej. Rozumiem ze to bylo przykladowe mieszkanie, aczkolwiek nie mozna tu mowic o tej samej jakosci. Pani ktora odbiera telefony z tej firmy informuje tylko klienta ze nie moze nic zrobic i ze system tak wylosowal. Uwazam ze jest to sytuacja ktora nie powinna miec miejsca ponoewaz ja nie bralam udzialu w loterii tylko zaplacilam z gory! za konkretna oferte.

Wyslalam dwa maile na adres firmy - quality niestety dostalam zdawkowa standardowa odpowiedz. Firma nie jest w ogole zainteresowana klientem ani tym ze wystawi on zla opinie. mieszkanie bylo brudne, mocno zuzyte i wyposazona najnizsza polka z Ikei. Niestety zniszczylo nam dlugo planowany urlop.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, natam2016
Zrecenzowano: 28 września 2018

Hotel udało nam się znaleźć jako super oferta na hotels. com ze sniadaniem dla 2 osób za około 140 euro. Rezerwację podjęliśmy miesiąc przed przyjazdem. Dojeżdżając na miejsce nikt nam nie zaoferował podwóz z lotniska w Balicach (co podobno miało być w ofercie). Na miejscu dowiedzieliśmy się, że musimy dopłacić ok 50 euro za SERWIS SPRZĄTAJĄCY i opłatę serwisową, o czym nikt nas wcześniej nie powiedział. Hotel zwalił oczywiście winę na hotels. com a oni z kolei na hotel. Nie dość, że nie mieliśmy pojęcia o dodatkowej opłacie, to zamiast się dogadać Pani przekazująca apartament powiedziała, że albo płacimy albo do widzenia. Zatem byliśmy zmuszeni zapłacić sporą sumę niestety. Mieliśmy wykupioną opcję ze śniadaniem i śniadanie to to jakiś zart. Zgłaszaliśmy to, że nie jemy mięsa, a na pierwsze śniadanie dostaliśmy coś a la tortilla z szynką i serem, podrabianego rogalika (mieszkamy we Francji, wiec doskonale wiemy jak smakuje rogalik francuski), jogurt naturalny z muessli, którego było tyle, że nawet dziecko by sobie nie pojadło, "szklankę" taniego soko pomarańczowego i jabłko. Bywaliśmy w różnych hotelach o różnych standardach i to śniadanie, to prawdę był śmiech na sali. Zadzwoniłam do Pani obsługującej naszą rezerwację z prośbą o zmianę śniadania na wegetariańskie. Na drugi dzień dostaliśmy w zasadzie to samo, ale zamiast tej śmiesznej kanapki były WAFLE RYŻOWE i TANI DŻEM Z ŻELATYNĄ !!!! Kolejne dno. Z racji tego, że kolejnego dnia wyjdzalismy o 6 rano, a śniadanie było dostarczane około 9.00 , poprosiłam, aby ktoś dostarczył je wieczorem dnia poprzedniego. Pani oczywiście się zgodziła. Śniadanie, jak się można domyślić, nie dotarło do nas. Kolejną rewelacją było brak ręczników do wycierania rąk, przez co musieliśmy wycierać ręcę ręcznikiem kąpielowym, co jest niedopuszczalne w europejskim standardzie. Jesteśmy zażenowani tym jak zostaliśmy potraktowani i radzimy wszystkim omijać tę Agencję szerokim łukiem. Na prawdę można znaleźć podobny standard w lepszej cenie w Krakowie. Serdecznie nie polecamy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Radzę dobrze czytać za co Państwo płacicie podejmując rezerwację, bo może się okazać , że tak jak my będziecie musieli dopłacać;
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Gabriela K
Zrecenzowano: 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja. Bezproblemowy check in 2h wcześniej, na czym nam zależało. Instrukcja jak odebrać klucz itp. jasno przedstawiona.
Wystrój pokoju całkiem fajny, zgodny ze zdjęciami. Wanna z hydromasażem jest wielką zaletą. Mini aneks kuchenny dobrze wyposażony choć brakowało korkociągu. Odejmuję jeden punkt ponieważ moim zdaniem pokój wymaga już odświeżenia, widać, że nie jest pierwszej nowości i część wyposażenia jest podniszczona.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, barbaraz731
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Bez problemowo... od pobrania kluczy, karty na parking ... aż do końca pobytu....Pokój z widokiem na Wawel który oswietlony w nocy zapiera dech....duży taras czyste pokoje kuchnia wyposażona we wszystko!.....no i ta klimatyzacja po powrocie ze spacerów:-)
Bardzo dobrze wspominamy pobyt w tym ulokowanym blisko rynku apartamencie!....jak tylko zatęsknimy za Krakowem to będziemy mieszkac w Angel Center....chyba że warunki finansowe nie pozwolą :-) bo lokum do tanich nie należy....ale polecamy bo miejsce jest warte swojej ceny!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Slawek L