“szkoda zwierząt”

KOCIA KAWIARNIA KOCIARNIA
Nr 33 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)

do Kociej kawiarni zaciągnęła mnie nastoletnia córka - koty mamy w domu całe życie wiec trochę o nich wiem, na start zapach dość kuwetowy - koty jak zwierzaki w zoo apatyczne i zmęczone, czas czekania na dwie lemoniady spory..hałaśliwy chłopiec kilkuletni za kotami ganiał - po wyjściu klientów a nie było ich wielu dwie panie kelnerki musiałam prosić po kilkunastu minutach o sprzątniecie szklanek po jakimś czasie bo kocisko zaczęło pić lemoniadę - (sok owoców cytrusowych jest dla kotów trujący) ceny średnie i smak średni - zwierzęta nie wyglądające ani na zdrowe ani na szczęśliwe (zresztą czy jakikolwiek kot dotykany codziennie przez tłum obcych ludzi byłby szczęśliwy )-dla porównania psia kawiarnia PsiKawka wypada o niebo lepiej

Dziękujemy, goskas7

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Fajne są tam te kotki. Lubię bardzo przebywać z kotami, bo one dodają mi energii do życia. Oprócz tego mogłem wypić kawusie pyszną oraz zjeść ciasteczko eleganckie. Bardzo fajowo było.

Dziękujemy, Ars I
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Zwyczajna kawiarnia, dobra kawa z kocim akcentem, dobre ciastka i pyszna herbata. Główną atrakcją jest obecność kotów. Niestety nie polecam knajpki fanom ciszy i spokoju. Niektórzy ludzie biegają za kociakami jak szaleni przeciskając się między innymi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, karolinak97
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, kawa smaczna, szarlotka na ciepło też, korty najlepsze na świecie (jak to koty).

Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Spodziewałem się większej ilości kotów bo właściwie to właśnie one zachęciły mnie i moją partnerkę do odwiedzenia tej restauracji. Ceny raczej standardowe natomiast smak kawy i ciast brzydko mówiąc średni. Atmosfera tutaj panującą jest jednak doskonała i myślę że warto poświęcić tej kawiarni chociaż trochę uwagi.

Dziękujemy, Witek W

KOCIA KAWIARNIA KOCIARNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w KOCIA KAWIARNIA KOCIARNIA? Podziel się wrażeniami!