Kraków

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
U Marysi
Nr 1 196 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedlismy gofry w szczawnicy i to byl blad. Gofry jak z tektury. Ogrzewane - to potwierdzila obsluga. Nie polecam.

Dziękujemy, orsoniasty

Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lody naprawdę niesmaczne, bez wyrazu, mam wrażenie, że wszystkie smakują tak samo. Wydawały się wodniste i zbyt mocno zmrożone. Byłam dwukrotnie, więcej nie wrócę, za taką cenę ani wielkość gałek, ani ich smak nie są dobre.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, asteraster213
Zrecenzowano 10 września 2017

Bardzo fajne lody, czuć smak owoców i nie są przesłodzone. Do wyboru zawsze jest tylko kilka smaków.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, piotrek888
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

jedne z najlepszych lodów w Polsce.Tradycyjny smak.Szczególnie polecam jagodowe,malinowe i śmietankowe.Bez sztucznych ulepszaczy.Szkoda tylko,że nie można usiąśc spokojnie i delektować się nimi na miejscu

Termin wizyty: czerwiec 2016
2  Dziękujemy, kinga08
Zrecenzowano 2 lutego 2016

Wiem co znaczy wykonać lody w sposób rzemieślniczy, wiem co znaczy robić coś z miłości. Te lody to najlepsze lody jakie kiedykolwiek jadłem, niezbyt słodkie, wykonane z naturalnych składników (sezonowość danych smaków)... Jak dla mnie bajka. A połączenie smaku jagodowego z czekoladą to wręcz baśń.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Mateusz123

U Marysi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Marysi? Podziel się wrażeniami!